Menu
Úvod  ›   › 

7 znamení, že vás chce partner opustit

Partnerství je krásná, leč zároveň velmi náročná záležitost. Hledání životního partnera se žel neobejde mnohdy bez přešlapů a bolestných rozchodů, kdy jeden či druhý dojde k závěru, že měl o společném životě zcela jinou představu. Jenže jak poznat, že vztah směřuje do kytek a partner hodlá vycouvat?

Časté hádky

Prvním a nejčastějším signálem jsou hádky a neschopnost se jakkoliv domluvit a dojít k rozumnému závěru. Většina vaší komunikace zahrnuje neshody a nepřátelskou atmosféru. Je jen otázkou času, komu dřív dojde trpělivost.

Hádka s partnerem

Vyhledává samotu

Spíš než vaší přítomnost vyhledává partner samotu? Pak je něco špatně. Pokud se těší více ze samoty než vaší blízkosti, nejspíš brzy přijde s tím, že vás opouští.

Má tajnosti

Je nějak často na telefonu a píše zprávy nebo tajně volá? Samozřejmě to nemusí ještě znamenat žádnou pohromu. Možná chystá pro vás překvapení. Pokud se tak ovšem děje příliš často, pak nejspíš sdílí nadšení s někým jiným.

Ve vztahu chybí humor a smích

Je úplně běžné, že partneři se spolu smějí, dovádějí, hýří humorem, pokud zrovna neřeší nějakou vážnou situaci. Jestliže se z vašeho vztahu vytratil úsměv, humor a nahradil ho zamračený výraz, pak to může být signál, že partner zvažuje odchod a není mu 2x do skoku.

Smích ve vztahu

Autor: 422694

Nedůvěra

Každý kvalitní vztah se zakládá na důvěře. Panuje-li u vás nedůvěra, nemůžete hovořit o zdravém vztahu. Podezírání, napadání, urážení, hádky - tudy vede jen jedna cesta. Ukončit nesmyslný a nefungující vztah.

Vyhýbá se intimnostem

Vyhýbá se váš partner intimnímu sblížení? Reaguje podrážděně na váš dotek? Jako by mu to nebylo příjemné? Ach ouvej. Pak nemá smysl prodlužovat bolest a trápení.

Neplánuje s vámi

Pokud s vámi partner neplánuje, znamená to jediné, že si vás nedokáže představit ve své budoucnosti. Není-li schopen odpovědět, jak vidí vaši společnou budoucnost:

Pak s vámi do budoucna rozhodně nepočítá a měli byste zpozornět.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Partnerství