Menu
Úvod  › 

Potřebuješ na něj zapomenout?

Každý si v životě musí aspoň jednou prožít ono zlomené srdíčko. Takto to na tom světě chodí. Občas se v někom spleteme, zakopneme, narazíme a poté smutníme. Nejsi v tom sama, je nás víc.

Po bolestivém rozchodu bys dala všechno za to, abys zapomněla. Kéž bys ho dokázala vymazat ze života. Pouze zmáčknout tlačítko "delete" a žít si dál šťastný život. Bohužel, takto to nefunguje. Mám pro tebe pár tipů, jak se vyrovnat s rozchodem.

Utni veškerý kontakt! Když se opiješ, první číslo, kterému budeš volat, bude jeho. Vymaž si pro všechny případy jeho telefonní číslo. Je dost možné, že tě budou znepokojovat příspěvky, které bude přidávat na Facebook a naivně budeš čekat, že ti napíše. Odstraň si ho z přátel. Po nějakém čase si ho můžeš zase přidat, ale teď je to moc čerstvé.

Zbav se věcí, které ti ho připomínají! Daroval ti roztomilého plyšového medvídka, s kterým teď spíš a brečíš mu na rameni? Schovej méďu do krabice. Nemusíš jej vyhazovat, ale na chvíli by ti měl jít z očí. Veškeré rituály, které jste s tvým přítelem měli, vyřaď ze svého denního plánu. Je na čase začít nový život bez něj!

Nebuď na to sama! Máš skvělé kamarádky a rodinu. Svěř se, vybreč se - pomůže ti to se s tím vyrovnat. Nedus v sobě všechny emoce, mohla by ses z toho akorát tak zbláznit. Doslova. Ale dávej si pozor, aby se tvé fňukání nestalo otravné. Stačí jedno vzlykání a konec.

Podnikej zábavné výlety! Kdy jindy přestaneš myslet na strasti života a budeš se bavit, než na výletě s kamarády?! Buď aktivní, vymýšlej, užívej si života. Samozřejmě bude určitě i fajn se vyfiknout a vyrazit na nějakou party. Ovšem dávej si pozor na depku, kterou by mohl přivolat alkohol.

Zaměstnej svou hlavu! Aby hlava a srdíčko nevymýšlely blbosti, zaměstnej tělo. Začni cvičit, najdi si nový koníček, věnuj se konečně učivu, které si zanedbávala. Teď máš na všechno čas.

Změň image! Vyrovnat se s rozchodem pomůže i změna účesu. Tvé nové já třeba okouzlí někoho dalšího. Začíná nová kapitola tvého života, tak se neboj experimentovat se vzhledem. Nakup si hadry, vyzkoušej nový styl líčení...

Nesnaž se najít si náhradu! Jít ze vztahu do vztahu? To není dobrý nápad. Ještě nejsi vyléčená, tak chvíli počkej. A poté vyraz na lov! Muži do našich životů přicházejí, někteří zůstanou a někteří brzy odejdou. Budeme se s tím muset smířit. Ale já věřím, že na tebe někde čeká někdo, kdo tě bude milovat právě takovou, jaká jsi.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Partnerství