Menu
Úvod  › 

Proč jsi pořád single?!

Už je to nějaký ten pátek, co si měl vztah. Stále se snažíš a hledáš, ale úspěch se nedostavuje? Budeš zřejmě něco dělat špatně.

V tomto článku ti sepíši nejčastější důvody toho, proč jsou lidé sami. Samozřejmě to nemusí být tvůj případ, může v tom být ještě něco jiného. Ale třeba...

Jsi zahrabaný doma pod peřinou! Myslíš si, že jednoho dne nějaká žena zaklepe na dveře tvého bytu a řekne ti "jsem tu"? Bohužel, to se asi nedočkáš. Aby ses s někým seznámil a zamiloval se, tak budeš muset vylézt z domu a začít hledat. Jdi se pobavit s kamarády do baru a třeba narazíš na sympatickou slečnu, která tě očaruje.

Jsi urputný! Ženy nemají rády, když na ně někdo tlačí. Píšeš jí každý den (každou hodinu) a ona už ti pomalu ani neodepisuje? Už jí to otravuje a ráda by měla šanci tě taky trochu dobývat (nebo naopak nemá zájem). Nemůžeš být příliš vlezlý a tlačit ji někam, kam nechce. Našlapuj pomalu, buď trpělivý, na nic nespěchej a nech ji, ať se taky někdy snaží.

Neumíš to s holkami! Zkoušíš ony známé fráze na balení "Bolelo, když si spadla z nebe? Víš, jaký je teď čas - čas na seznámení!" - tak na to žádnou určitě nesbalíš. Buď svůj, buď milý a sympatický a hlavně si nehraj na namyšleného borce, který si myslí, že sbalí každou, ale v nitru je ustrašené kuřátko. Ženu sbalíš na velký smysl pro humor, a když se k ní budeš chovat hezky jako gentleman - to je ta správná cesta k úspěchu!

Špatně si vybíráš! Zkoušíš to na samé hvězdy jasné a vychrtlé a bohaté, co by je chtěl každý chlap? Možná to pro tebe není to pravé. Vyber si dívku, která se k tobě bude hodit, budete si mít co říct a nebude se nad tebou povyšovat.

Máš přehnané nároky! Stále hledáš nějakou krásnou, chytrou, zábavnou, úžasnou... no prostě ženu bez chybičky? Neztrácej čas, takovou nenajdeš. Žádná není dokonalá, jde jen o to, že se zamiluješ a bude pro tebe naprosto perfektní. No a co, že má trošku křivý nos nebo nosí rovnátka... Nebuď tolik povrchní a přehnaně náročný, co se týče výběru. Mohlo by se stát, že nakonec skončíš sám.

Nemáš se kde seznámit! To už jsem tak trochu nakousla v prvním bodě. Budeš se muset začít koukat kolem sebe. Možná už dlouho kolem tebe chodí sympatická slečna, které se líbíš, jen sis jí tolik nevšímal. Seznámit se můžeš kdekoliv: v parku, v nějakém kroužku, na bazéně, v posilovně, v kavárně, v práci, v obchoďáku, v baru, na párty... Nebo tě mohou seznámit i tvoji kamarádi. Nevědí náhodou o nějaké nezadané slečně, co by se k tobě hodila?

Jsi zaneprázdněný a upnutý na jednu věc! Své práci nebo svému koníčku se věnuješ 24h denně, že na nějakou ženskou vlastně ani nemáš čas. Jsi zaneprázdněn někam vyrazit, a pokud už s nějakou někde jsi, tak mluvíš jenom o té jedné věci. Jednoho dne bys mohl litovat, že sis více nevšímal žen okolo sebe a byl si zaslepen určitou aktivitou. Velmi častým problémem bývá také sebevědomí, na kterém budeš muset zapracovat. Co je příčinou toho, že si nevěříš? Je to vzhled, postava, peníze? Snaž se tuto příčinu odstranit (zmírnit) a dokaž si tak, že máš na to! Se vším se dá něco dělat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Partnerství