Menu
Úvod  › 

Tipy pro muže: Zlepšete svůj orgasmus

Nemusíte se spokojit s tím, co máte. Shromáždili jsme pro vás tipy, které vám pomohou zažít orgasmus, při kterém drnčí okenní tabulky a sousedé vám závidí.

Dáváte přednost rychlému uspokojení, nebo si potrpíte na to, aby to trvalo co nejdéle? To, že dosáhnete ejakulace, ještě neznamená, že na vašem orgasmu není co zlepšovat. Pokud se naučíte s orgasmem pracovat, můžete dosáhnout mnohem silnějšího uspokojení, než jste si kdy dokázali představit.

Začněte s dýcháním

Orgasmus byste měli dokázat prožívat celým tělem a dech je základem této zkušenosti. Lepší orgasmus můžete vybudovat na práci se svým dechem. Sledujte, jak se mění váš dech v průběhu sexu. Zadržujete dech, pokud jste nervózní? Kdy se váš dech mění z pomalého a hlubokého na krátký a rychlý? Jakmile budete znát reakce svého těla, zkuste při sexu experimentovat s hloubkou dechu. Až pocítíte, že se blížíte orgasmus, zkuste záměrně změnit svůj dech. Delší a hlubší dech prohloubí a zintenzivní váš orgasmus.

Hýbejte se

Pohyby těla jsou normální součástí sexu, ale jakmile se blíží orgasmus, většina mužů ztuhne. Jakmile ucítíte blížící se orgasmus, soustřeďte se na to, abyste byli stále uvolnění a neztuhli. Pokud například při blížícím se orgasmu ztuhnete a přestanete pohybovat boky, budete překvapeni, jak se váš orgasmus prohloubí, pokud je udržíte uvolněné.

Zpomalte

Muži jsou často tak posedlí honbou za orgasmem, že velmi spěchají, aby jej dosáhli. Jenže mnoho mužů se naopak shoduje na tom, že vyvrcholení vystavěné na pomalém nárůstu vzrušení je mnohem silnější než rychlý orgasmus. Pokuste se tedy pracovat na oddálení vyvrcholení a tím i na jeho zesílení.

Použijte celé tělo

Pokud prahnete po silnějším orgasmu, přestaňte se soustředit jen na své genitálie. Hlavní roli v erotickém představení nehraje jen váš penis. Na vašem těle se nachází spousta nervových zakončení, která čekají na vzrušující podněty a orgasmu můžete dosáhnout mnoha způsoby. Stimulace jiných částí těla vám může přinést diametrálně odlišné zážitky od těch, které zažíváte při dráždění penisu.

Vodní stimulace

Pokud ještě podobnou zkušenost nemáte, zkuste do služeb svého sexuálního života zapojit vodu. Například sprcha nabízí dráždivé podněty, které jsou zcela odlišné od stimulace rukou. Zkuste masturbaci nebo sex ve sprše nebo vaně. Tento typ hrátek je jednoduchou cestou k novému typu prožitků.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články