Menu
Úvod  › 

Jak poznáš, že předstírá orgasmus?!

Přivést ženu k orgasmu nemusí být lehký úkol. S některými je to snazší, s jinými trošku těžší. Existují i takové ženy, které orgasmus se svým partnerem při sexu neprožily nikdy!

Chceš vědět, jestli to tvá drahá na tebe jen nehraje, aby měla klid a ty si měl ze sebe skvělý pocit? Sepsala jsem pár bodů, podle kterých poznáš skutečný orgasmus! Samozřejmě každá žena to prožívá trošku jinak.

- Ženě se zvýší vlivem orgasmu srdeční tep, začne se potit, dýchat bude rychleji a zrudnou jí tvářičky a rty. Jakoby sportovala. Tomuto stavu svého organismu se neubrání, je to přirozené a nevyhnutelné.

- Při orgasmu má žena vztyčené bradavky. Stejně jako když na ně foukneš nebo je jí zima.

- Orgasmus doprovázejí stahy svalů uvnitř ženy, ty bys měl také cítit, když jsi v ní. Jsou poměrně silné, proto si toho tvůj penis zajisté všimne. Popřípadě si sáhni rukou.

- K prokrvení dojde i tam dole. Pysky změní barvu do červena.

- Ženy mají při orgasmu rozšířené zorničky! Tak se jí podívej hluboko do očí! Ovšem spousta žen při tak silném prožitku zavírá oči a nechává se svými pocity unést.

- Žena při orgasmu ztrácí kontrolu nad svým tělem. Je možné, že sebou bude křečovitě škubat a bude mít nepochopitelné grimase. Drž ji silně za ruce! - Na ženu, která má orgasmus, nemluv.

- Nebude schopna souvislé a srozumitelné věty. Zřejmě si v tento moment ani nechce povídat o tom, jaký měla den a jaký je její nejoblíbenější film. Jen ji nech mlčet, popřípadě vzdychat.

- Při orgasmu nemusí křičet jak hyena! Každá žena prožívá tyto slastné pocity jinak. Některá potichu, jiná hlasitěji. Není to směrodatný signál. Pokud tvá milenka neřve jako umanutá, neznamená to, že orgasmus neprožívá. Naopak pokud přehrává a rve ti to bubínky, nemusí to vůbec znamenat, že ho dosáhla. Jsou to signály na těle, které žena neovlivní, proto je také nemůže zfalšovat. Ty tak zjistíš, jestli orgasmus má nebo ne. Samozřejmě pokud ho ve skutečnosti nemá, nevěš hlavu. Pravděpodobně ti chce jen udělat radost a není pro ni tolik důležitý (samotný akt je přece krásný). Můžete se snažit situaci společně vyřešit. Ona ti ukáže, jak si to dělá a řekne ti, co se jí líbí. Zkoušejte a objevujte.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 1/5 (1 hlas)

Související články