Menu
Úvod  › 

10 nejčastějších důvodů, proč ženy předstírají orgasmus

Vzdychá, sténá, křičí, ale to stále ještě neznamená, že opravdu dosáhla vyvrcholení. Ženy jsou totiž v přehrávání orgasmu skutečnými mistryněmi. Proč to dělají?

1. Lítost

Nevzrušil jste ji dostatečně a její orgasmus je v nedohlednu. Na druhou stranu nechce zranit vaše city, takže jí přijde, že bude pri všechny lepší, když bude předstírat.

2. Nemá náladu

Vy máte chuť, ona ne. Ale protože naléháte, ona se podvolí. Nicméně k sexu dojde jen proto, že jste chtěli vy. Nedostane se dostatečně do varu a aby měla pokoj, předstírá, předstírá a předstírá.

3. Neočekává, že by mohla vyvrcholit

Je jedno, zda neumí orgasmu dosáhnout, nebo jestli má s předchozími milenci špatnou zkušenost, ale pokud už před samotným aktem předjímá, že se jí nepodaří vyvrcholit, velmi pravděpodobně se jí to skutečně nepodaří. A jako logické řešení se jí jeví předstírání.

4. Je přepracovaná

Pokud veškerý prostor její hlavy zabírají hádky se šéfem, průšvihy v práci, ložnice, která je potřeba vymalovat, a nezaplacené složenky, těžko se tam probojuje orgasmus.

5. Chce odměnit vaši snahu

Vidí, že dřete jako kůň, snažíte se a v podstatě je jí trapně, že nedokáže vyvrcholit, proto předvede několik divadelních vzdechů, abyste byli za svou snahu odměněni.

6. Nudí se

Je to pravděpodobně ta nejhorší varianta, která vás může potkat, ale pokud jsou vaše postelové výkony k uzoufání nudné a ona chce, aby postelové utrpení konečně skončilo, nafilmuje orgasmus, který vás nasměruje do finále.

7. Přizpůsobí se vám

Je obecně známou skutečností, že ženy potřebují k vyvrcholení delší čas než muži. Pokud se jí nepřizpůsobíte vy, přizpůsobí se ona. Každá průměrně schopná milenka dokáže vycítit, že se blížíte k orgasmu a moc dobře ví, že vám udělá dobře, pokud vyvrcholíte společně. Takže nahraje svůj orgasmus tak, aby to vypadalo, že jste dokonale sladění.

8. Spěchá

Možná má hlad, chce se dívat na svůj oblíbený seriál, nebo se chce prostě konečně vyspat. Každopádně už by byla ráda, kdyby se vaše postelová seance přiblížila k závěru. Takže filmuje.

9. Nepohodlná poloha

Trvali jste na tom, že si vyzkoušíte novou techniku, nebo polohu, která jí zcela nevyhovuje, nicméně vám nechce kazit radost. Předstírá proto orgasmus, aby už to měla za sebou.

10. Je ve stresu

Měla náročný den a možná si i myslela, že jí sex pomůže uvolnit se, nicméně se to nepodařilo a teď už vás nechce zklamat, proto vzdychá a sténá jako o život.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 zkratek k ženskému orgasmu
Nekonečný orgasmus: Horší, než si myslíte
Poznáte, kdy žena předstírá orgasmus?
5 způsobů, jak uspokojit jakoukoli ženu
5 důkazů, že svůj orgasmus skutečně nepředstírá
Zaručené polohy pro ženský orgasmus