Menu
Úvod  › 

Pro muže: Naučte se předstírat orgasmus

Předstírání orgasmu je skutečné umění, které se musíte naučit. Pokud jste navíc muž, máte pozici ještě ztíženou. Jak nafilmovat orgasmus, aby vaše partnerka nic nepoznala?

Předstírání orgasmu je tradičně spojeno se ženami. Ty totiž mohou vyvrcholení předstírat poměrně jednoduše a vy máte jen mizivou šanci poznat, že filmují. Navíc stále přetrvává nesmyslný mýtus, že muži jsou schopni dosáhnout vyvrcholení kdykoli a kdekoli prakticky jen lusknutím prstu. Když se vám potom vyvrcholení nedaří, vaše partnerka si to okamžitě začne brát jako svou osobní urážku. Jak tedy můžete předstírat orgasmus, kdy jste se nenarodili jako žena?

Proč vůbec předstírat orgasmus?

Neschopnost dosáhnout vyvrcholení se u mužů může objevit například v důsledku užívání antidepresiv nebo příliš náruživé masturbace. Přirozeně může být důvodem i neuspokojivý pohlavní styk. Předstírání orgasmu přirozeně není dlouhodobým řešením, zejména pokud máte dlouhodobý vztah. V takovém případě pro vás oba bude mnohem přínosnější si o problémech promluvit. Pokud jste ale skončili v posteli s ženou, kterou jste potkali před dvěma hodinami, nemusíte nic složitě vysvětlovat a mnohem snazší a rychlejší bude předstírání orgasmu.

Předstírání s kondomem

Pokud hodláte předstírat orgasmus, budete nutně potřebovat kondom. Bez něj je velmi zřejmé, že ejakulace a tedy ani orgasmus neproběhly. Při předstírání nepřehánějte a buďte co nejvíc přirození. Jestliže nasadíte přehnanou mimiku nebo hlasový projev, budete působit nepřirozeně a vždy podezřele. Na příliš hlasité hekání vám neskočí ani ta nejnaivnější žena a přehnané přehrávání vás prozradí. Buďte umírnění a držte se raději poněkud zpátky.

Snažte se vyhnout poloze, ve které by vám mohla vidět do očí. Každý člověk má svou "orgasmickou" tvář a oči vás spolehlivě prozradí. Stejně tak, jako když se smějete pouze ústy, i když vám do smíchu není, zůstanou vaše oči při předstíraném orgasmu "netknuté." Vnímavější žena to stoprocentně pozná, proto se snažte nedívat se jí do očí.

Po sexu se zbavte kondomu co nejrychleji. Je víc než zřejmé, že neobsahuje ten materiál, který by obsahovat měl, a je tudíž kardinálním důkazem vašeho podvodu. Čím dříve se ho zbavíte, tím menší je riziko jeho prozrazení.

Rychle si uvědomte, co obvykle děláte po vydařeném sexu. Pokud obvykle usnete, snažte se usnout. Jestliže se poté mazlíte a objímáte, najděte v sobě sílu na mazlení. Snažte se simulovat své zvyky i v případě, že jde o úlet na jednu noc a vaše partnerky nemůže vědět, jak se chováte jindy. Budete působit mnohem přirozeněji, když si své zvyky zachováte.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Orgasmus, pro který zemřete
Horor v posteli: Co jí zaručeně vyděsí
Když to trvá moc dlouho: Jak rychleji ejakulovat