Menu
Úvod  › 

Zaručené polohy pro ženský orgasmus

Dopřejte jí orgasmus, při kterém budou drnčet okenní tabulky, a který vás rázem katapultuje do pozice osudového muže. Následující sexuální polohy vám v tom pomohou.

Přivést ženu k vyvrcholení není jednoduchý úkol. Pro mnoho žen je dosažení orgasmu tak vzdálené jako bezbolestný porod. Samozřejmě, že ve všech pornofilmech, které sledujete, dosahují ženy vyvrcholení, kdykoli si vzpomenou, a ještě lépe jej dosahují ve stejné vteřině, kdy vy ejakulujete. Bohužel ve skutečnosti tomu tak zdaleka není a pokud se vaše drahá polovička tváří, že má orgasmus pokaždé, když se jí dotknete, velmi pravděpodobně to předstírá. Na druhou stranu není tak složité přivést ženu k branám rozkoše, pokud víte jak na to.

Je dobře známou skutečností, že většina žen nedokáže dosáhnout orgasmu pouze při samotném průniku do vagíny a potřebuje k němu také stimulaci klitorisu. To jednoduše znamená, že k tomu, abyste ji přivedli do extáze, potřebujete polohu, ve které budete moci dotýkat se jejího klitorisu a budete stimulovat zároveň její vaginální vchod a G bod. V následujících polohách se vám to podaří:

1. Misionářská poloha

Osvědčenou klasikou, která vám prokáže dobrou službu, je klasický "misionář." Možná vám to zní poněkud nudně a otřepaně, nicméně právě v této poloze budete vyvíjet tlak na její pubickou oblast a třít klitoris, čímž jí pomůžete k orgasmu. Pokud jí navíc podložíte pánev polštářem, budete do ní pronikat v úhlu, kdy budete dráždit její G bod. Experimentujte s různými úhly a zjistíte, že ani naprostá klasika nemusí být nutně nuda.

2. Poloha zezadu

Tato poloha je sázkou na jistý ženský orgasmus. Pokud ji provedete správně, není možné, abyste v ní neuspěli. Jistě, můžete jí stimulovat klitoris vlastními prsty, nicméně jde o poměrně fyzicky náročný úkon, který se navíc odrazí na tempu, úhlu i kvalitě vaší soulože. Mnohem pohodlnější pro vás oba je situace, kdy si klitoris stimuluje prsty sama vaše partnerka a vy se můžete naplno věnovat pronikání do její vagíny. Navíc v poloze zezadu dochází k hlubšímu průniku než v ostatních pozicích, což její prožitek ještě umocní.

3. Ona nahoře (varianta č. 1)

Ležíte na zádech, zatímco ona sedí na vás. V této pozici si může sama kontrolovat úhel, rychlost a hloubku průniku. Navíc se klitorisem tře o vaši stydkou kost a podbřišek, což napomáhá další stimulaci. Klasická poloha "na koníčka" je jednou z nejjistějších pokud jde o dosažení ženského orgasmu.

4. Ona nahoře (varianta č. 2)

Při "lovení" ženské extáze nejste odkázáni jen na klasickou polohu "na koníčka", ale můžete svou partnerku požádat, aby si na vás sedla a obrátila se obličejem směrem k vašim nohám. V této poloze totiž dochází k větší stimulaci G bodu a vy navíc máte parádní výhled na její sexy pozadí. Kromě toho si může sama dráždit klitoris a určovat si boky vlastní rytmus.

5. Na židli

Když se posadíte na židli a vaše milenka si sedne na vás, směrem k vašemu obličeji, je prakticky nemožné, aby při souloži v této poloze nedocházelo k dráždění jejího klitorisu, který se tře o vás podbřišek. Navíc tuto polohu charakterizuje mimořádně vhodný úhel pro dosažení jejího orgasmu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (2 hlasy)
Přečtěte si také:
Ženský orgasmus je evoluční chybou
Nekonečný orgasmus: Horší, než si myslíte
Poznáte, kdy žena předstírá orgasmus?
5 způsobů, jak uspokojit jakoukoli ženu
5 důkazů, že svůj orgasmus skutečně nepředstírá