Menu
Úvod  › 

Co ženy v posteli milují?!

Uspokojit ženu někdy nemusí být lehký úkol. Každá je úplně jiná, každé se líbí něco jiného, s některými je to těžší, s některými lehčí? Kdo se v tom má vyznat?

V tomto článku se dozvíš pár rad a tipů, co (některé) ženy milují při sexu.

Něžné milování X tvrdý sex: Ano, ženy bývají náladové, a proto se stává, že jednou by se ráda něžně pomilovala. Pěkně pomalounku, polehounku, na nic nespěchat, poznávat se něžnými doteky, nechat souznit svá těla a vyznávat si v průběhu tohoto divadla lásku. Na druhou stranu však najdou se i takové, které to mají rády tvrdě! Ocení vysoké nasazení, pořádnou rychlost a potěší je, když se nebudeš bát přitlačit.

Jednej s ní jako v bavlce! I přestože se tentokrát domluvíte na něčem trošku vulgárnějším, nezapomeň stále, že je něžné stvoření! Můžeš ji jemně poškrabat záda, kousnout do rtu a zatahat ji za vlasy. Ale pouze všeho s mírou. Máš obrovskou sílu oproti ní, tak si ji uvědomuj. V zápalu vášně se ti bude zdát, že ji nebolí, ale ona třeba bude trpět a bude se stydět to nahlas říct...

Buď vášnivý a ukaž ji, že ji chceš! Ženy jsou rády chtěné. Tvoje milá s radostí uslyší veškeré komplimenty. Ukaž ji, že ji miluješ, že je pro tebe ta nejkrásnější, že je ta nejlepší, jak tě moc vzrušuje. Neboj se otevřít pusu a zašeptat ji to do ouška. Zvedne se jí sebevědomí a třeba se i víc odváže! Neboj se na ni vrhnout a mít v očích touhu, poté ji dojde, že i po takové době si z ní celý paf a bude v sedmém nebi.

Neboj se projevit! Předvádí to nejlepší možné ústní umění? Ne, že budeš jen ležet a koukat do stropu. U žen je zvykem, že si hlasitě zavzdychají, ale muži na to dost často prdí. Neboj se ukázat, jak se ti to líbí. Zavzdychej a tím ona pozná, že to dělá dobře a měla by pokračovat!

Věnuj se celému jejímu tělu! Někdy prostě jen roztáhne nohy a ty ji ho tam strčíš. Ale co když by od sexu chtěla něco trošku víc? Aby sis s jejím tělem hrál. Abys uspokojil i ji, ne jen sebe. Zlíbej ji od hlavy až k patě. Něžně ji laskej. Opečovávej její tělo! Vždycky se jí můžeš zeptat, co se jí líbí a jak by to chtěla. Nebojte se o tom mluvit, pak všechno půjde snáz.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 2.33/5 (3 hlasy)

Související články