Menu
Úvod  › 

8 lidí, kteří mají víc orgasmů než vy

Stěžujete si na nevalnou kvalitu svého sexuálního života? Představujeme vám osm lidí, kteří mají mnohem víc orgasmů než vy.

1. Lidé, kteří pracují s počítači.

Podle internetového průzkumu si nejvíc ze všech zaměstnání užívají svobodní muži a ženy, kteří se točí kolem počítačů. I přes nevalnou pověst ohledně sociálního a společenského života počítačových expertů, si údajně čtyřiašedesát procent z nich užívá orgasmu pravidelně.

2. Lidé, kteří žijí v Miami.

Pokud byste si mohli vybrat libovolnou destinaci k bydlení, sáhněte rozhodně po Miami. Vědci zjistili, že tamní klima mimořádně svědčí sexuálnímu životu. Pravidelného orgasmu si užívá, podle průzkumů, šedesát procent tamních obyvatel.

3. Starší ženy.

Bojíte se stáří, protože máte dojem, že ženy ve vyšším věku mají na sex už jen nostalgické vzpomínky? Omyl. Podle výzkumu, zveřejněného v The American Journal, jsou ženy ve věku mezi osmdesáti a decadesáti lety sexuálně spokojenější než ženy mezi dvaceti a třiceti lety.

4. Uživatelé Androidu.

Studie, provedená serverem Match.com, zjistila, že uživatelé Androidu si užívají o pětapadesát procent víc orgasmů než majitelé ostatních chytrých telefonů.

5. Zrzky.

Možná, že jsou sice blondýnky považovány za nejatraktivnější, ale rozhodně si neužívají nejvíc potěšení. Z hlediska orgasmů jsou na tom zdaleka nejlépe zrzaví. Jednačtyřicet procent z nich si dopřává pravidelně orgasmus. Druhé v orgasmickém pořadí jsou blondýnky a nejhůře potom brunetky. Bohužel provedená studie nerozlišuje, zda se jedná o zrzky přírodní, nebo obarvené.

6. Ženy s mužnými partnery.

Pokud se vám nepodařilo ulovit dostatečně mužné partnera, máte velkou smůlu. Oproti tomu vaše kolegyně, které preferují výrazně mužné typy partnerů, si užívají mnohem víc orgasmů.

7. Zkušení lidé.

Čím více sexuálních zkušeností se vám podaří nasbírat, tím větší je pravděpodobnost, že se vám podaří dosáhnout vyvrcholení. Odborníci se domnívají, že v tomto případě vrchovatě platí poučka, že cvik dělá mistra.

8. Ženy vdané za boháče.

Podle vědců z Newcastle University se jednoznačně potvrzuje, že na velikosti záleží. Zejména na velikosti peněženky. Ukázalo se totiž, že partnerky bohatým mužů dosahují mnohem častěji orgasmu než ostatní ženy. Mají totiž vyšší hladinu estrogenu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nekonečný orgasmus: Horší, než si myslíte
Poznáte, kdy žena předstírá orgasmus?
5 důkazů, že svůj orgasmus skutečně nepředstírá
10 nejčastějších důvodů, proč ženy předstírají orgasmus
Fakta o orgasmu, která vás překvapí
Test: Kolik toho víte o orgasmu?