Menu
Úvod  › 

Slipy, nebo trenky: Co ženy u mužů chtějí?

Slipy, trenky, boxerky, nebo raději rovnou naostro? Zjišťovali jsme, co se ženám na mužích líbí a v čem se dokonale znemožníte.

Máte dojem, že je v podstatě jedno, co nosíte pod kalhotami, protože když už se ocitnete v intimní situaci, vaše partnerka má na starosti stejně jiné věci, než je posuzování vašeho spodního prádla? Omyl. Ženy nejenže vidí a posuzují, ale dokonce vás podle spodního prádla i posuzují. Nevhodně zvoleným modelem můžete všechno prohrát, nebo naopak získat cenné body. Zeptali jsme se proto několika žen, jaké spodní prádlo se jim u mužů líbí a jaké by naopak neodpustily:

"Absolutně nejhorší volba, kterou si v případě mužského prádla dokáži představit, jsou bílé bavlněné slipy, které za socialismu nosili snad všichni - od školáčků až po starce nad hrobem. Domnívala jsem se, že tyhle modely spodního prádla vyhynuly podobně jako třeba dinosauři, ale nedávno jsem zjistili, že dva z mých kamarádů je stále nosí. A byla jsem z toho docela v šoku."

Karolína, 34 let

"Miluji, když muži nosí obtažené boxerky. U štíhlých mužů dokáží jedinečně zvýraznit zadek a podle mě jsou fakt sexy. Pokud si je samozřejmě na sebe nenatáhne metrákový, obtloustlý tatík."

Pavlína, 26 let

"Nesnáším na mužích slipy. Nemůžu si pomoci, ale připadají mi skutečně asexuální. Je to jako jakási podivná mužská varianta ženských kalhotek a neznám absolutně nikoho, komu by slušely. Jsem ochotná respektovat je pouze na malých dětech."

Eliška, 28 let

"Nejradši jsem, když je muž naostro. To je opravdu sexy - i když chápu, že ve většině kalhot také značně nepohodlné."

Adéla, 23 let

"Na mužích se mi nejvíc líbí trenky klasického tvaru, to znamená s širšími nohavicemi. Boxerky, ani slipy mi nic moc neříkají - zřejmě i kvůli tomu, že mi připadá, že jen málokomu sluší."

Lucie, 33 let

"Popravdě je mi dost jedno, co má ten který muž za spodní prádlou pod kalhoty. Stačilo by mi, kdyby to nebylo špinavé, seprané a roztrhané, což je pro většinu mužů neřešitelný problém."

Ivana, 30 let

"Skutečně dojemní mi připadají muži, kteří se své vnady snaží nacpat do tanga kalhotek. Absolutně nechápu, jak se někdo může dobrovolně obléknout do něčeho podobného a už vůbec neznám žádného chlapa, kterému by takový model slušel."

Pavla, 32 let

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 stylových trapasů, kterých se dopouštějí muži
Co na ní prozradí její spodní prádlo
Vyberte si trenky podle postavy
Jak si vybrat pánský parfém
60 sekund, které vám zachrání zdraví