Menu
Úvod  › 

Co chtějí ženy? Zlé kluky, kteří hezky voní

Vykašlete se na posilovnu, raději se navoňte, vybruste svůj smysl pro humor a když bude nejhůř vytaste kreditku. Konečně víme, co ženy od mužů chtějí.

Hned na začátek dobrá zpráva: ženy kupodivu nehledají ideálního svalovce, ale při výběru partnera pátrají mezi chytrými, vtipnými chlápky, kteří pěkně voní. I když ale projdete sítem a na dveře vaší vyvolené zaklepe George Clooney nebo Patrick Dempsey, máte velkou smůlu. Magazín Cosmopolitan se ve velkém internetovém průzkumu rozhodl zjistit, po jakých mužích vlastně prahnou jeho čtenářky. Že byste tak konečně získali odpověď na otázku, co ženy od mužů vlastně chtějí?

Celebrity

Podle výsledků průzkumu by byla většina žen víc než svolná, kdyby je na rande pozvala nějaká celebrita. Devětatřicet procent z nich by s radostí skočilo po Georgovi Clooney, jednadvacet procent fantazíruje o Patricku Dempseym a čtrnáct procent by šlo na rande s Nickem Lachey. Colin Farrell přivádí k šílenství deset procent, Orlando Bloom o jedno procento méně, Derek Jeter je favoritem pro osm procent a Jake Gyllenhaal pro šest procent.

Ideální muž

Pokud by to vaší drahé polovičce náhodou neklaplo s žádnou celebritou a rozhodla se vzít zavděk obyčejným smrtelníkem, u osmadevadesáti procent žen zabodujete tím, že jim budete projevovat patřičnou pozornost a budete se umět chovat. Čtyřiaosmdesát procent ocení váš smysl pro humor a dvaasedmdesát procent jde po inteligenci. Pokud dámy ve výzkumu nekecaly, jen necelé polovině z nich záleží na tom, abyste byli v posteli nedostižní, nebo jste měli hezký obličeje. A pouhých dvaadvacet procent považuje za důležitý ukazatel vypracované tělo. Jedenáct procent dotázaných přiznalo, že je pro ně důležité, aby byl muž finančně zajištěný, ale otázkou je, nakolik právě v této otázce hrála roli upřímnost.

Zdá se, že důležitější než pravidelné návštěvy posilovny je výběr správného parfému, protože téměř tři čtvrtiny žen se na první schůzce soustřeďují na to, jak chlap voní. Je to dokonce důležitější než padnoucí a vkusné oblečení, které je důležité pro devětatřicet procent žen. A kupodivu důležitější než to, abyste uměli dobře konverzovat, čemuž přikládá důležitost pouhých čtrnáct procent žen. Na druhou stranu si ale na první rande nezapomeňte vzít kreditku, protože pětasedmdesát procent žen očekává, že na rande by měl útratu automaticky zaplatit muž.

Zlí kluci

Je to prostě tak; hodní kluci už dlouho nejsou v kurzu a ještě dlouhou dobu ani nebudou. Téměř polovinu žen víc než přitahují muži, u kterých se dá s úspěchem předpokládat, že to k žádnému vážnému vztahu nepovede a budou je pouze využívat. S takovými jsou schopné udržovat vztah vystavený pouze na sexuálních základech a doufat, že s nimi jednou zplodí kupu dětí. A pouhých třináct procent žen by bylo ochotno začít si něco s mladším mužem.

Víte, kde máte největší šanci, že si s vámi začne? Kupodivu ve vašem zaměstnání. Celých sedmapadesát procent žen má minimálně jednu zkušenost s aférkou se svým kolegou a jedenáct procent žen dokonce spalo se svým šéfem. Víc než polovina žen (51%) spala s ženatým mužem.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 signálů, že stále miluje bývalého
8 signálů, že je rozchod na spadnutí
Mladé manželské páry bez dětí jsou nejšťastnější
Věci, které vám žádná žena neodpustí
Řeč těla: Chyby, kterých se dopouštíte na prvním rande