Menu
Úvod  › 

Získejte tělo, ze kterého budou ženy šílet

Mužné paže, ploché břicho, svalnaté nohy, vypracovaný zadek. To všechno ženy ženy na mužích oceňují. Následující cviky vám to pomohou získat.

Samozřejmě, že jste přitažliví a ženám se určitě líbíte. To ale neznamená, že by to nemohlo být lepší. Vybrali jsme ty části těla, po kterých ženy u mužů šílí a nabízíme vám jejich trénink, který je dovede k dokonalosti. Pro většinu z popsaných cviků nepotřebujete žádné činky a používáte jen váhu těla nebo jednoduché pomůcky, které najdete doma. Cvičit byste měli minimálně třikrát týdně, aby byl výsledek patrný.

Paže

Ideální je, pokud máte přístup do tělocvičny, kde jsou bradla. Shyby na nich totiž posílí váš hrudník, tricepsy i záda. Jde však o těžké cvičení a většina lidí není zpočátku schopná zvládnout víc než tři opakování. Nemáte bradla? Žádný problém. Dejte čtyři stejně vysoké židle po dvou opěradly k sobě, opřete se rukama o horní část opěradel a dělejte kliky mezi židlemi. Výsledkem budou paže a zádové svaly, kterým neodolá žádná žena.

Břicho

Vynikající službu vašim břišním svalům prokáží klasické sklapovačky, při kterých se zapojují nejen přímé břišní svaly, ale i šikmé svaly břišní. Zapomeňte však na sklapovačky se skrčenými koleny a nohama zapřenýma pod topením, jak si je možná pamatujete ze základní školy. Při kvalitně provedeném cviku se v první fázi položte na podložku s rukama i nohama nataženýma. V druhé fázi potom zvedněte ruce i nohy a snažte se dotknout kotníků. Nohy přitom musí být stále napnuté a ani ruce, ani nohy nepokládejte až na zem, nechte je vždy kousek nad podlahou. Nádech se provádí v základní pozici, výdech při zdvihu.

Nohy

Chcete mít nohy jako David Beckham? Zkuste následující cvik: Postavte se vedle stolu, nebo jiné rovné plochy ve výši vašeho pasu a jednou rukou se o ní opřete, abyste měli dostatečnou oporu. Teď

udělejte dřep tak hluboký, aby vaše holeně byly paralelní se zemí. Budete se přitom muset postavit na špičky a balancovat. Přitom se však snažte horní část těla udržet rovnou a kolmou.

Zadek

Pokud jste zkoušeli nasadit dřepy, abyste vylepšili vzhled svých půlek, pravděpodobně jste nedocílili žádného valného efektu. Je to proto, že většina mužů nedotáhne dřep až do fáze, kdy by stehna byla paralelní s podlahou, což je však přesně ten okamžik, kdy zažínají skutečně zabírat hýžďové svaly. Místo nich raději dělejte výpady, které jsou jednodušší na provedení a mají větší efekt. Na každou nohu byste jich měli udělat minimálně patnáct. Pro větší efekt můžete v každé ruce držet jednu činku nebo PET láhev naplněnou vodou. V tom případě si však dávejte pozor, abyste nehrbili ramena.

Hrudník

Klasické kliky nahraďte širokými kliky, které skvěle posílí vaše prsní svaly. Rozpětí dlaní je v tomto případě větší než na šířku ramen, ale stejně jako u ostatních kliků zůstává tělo v jedné rovině a pracují pouze paže a prsní svaly. Nesmíte se prohýbat v bocích, zádech a pohyb musí být pomalý a plynulý. Lokty jsou při shybu v pravém úhlu a nosem se téměř dotýkáte podložky. Pokud se vám zdají kliky příliš jednoduché, nasaďte si na záda batoh s knihami.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Hitparáda neúčinných cviků
Jak si doma vytvarovat perfektní postavu?
Největší chyby, které děláte při posilování
Cviky pro posílení hrudníku