Menu
Úvod  › 

Hry, které ženy hrají s muži

Na dámskou jízdu se obleče do sexy minišatů, ačkoli doma chodí v teplácích. Odmítá s vámi spát, ale ve vaší přítomnosti flirtuje s každým, kdo připomíná muže. Znáte nejoblíbenější ženské hry, které s námi hrají?

I když se ženy velmi rády litují a staví samy sebe do pozice využívaných chudinek, ve skutečnosti je to přesně naopak. Ženy jsou mistryně v umění manipulace a moc dobře ví, co musí udělat pro to, aby vás dostaly tam, kde vás chtějí mít. Vzhledem k tomu, že disponují menší fyzickou silou než muži, za tisíciletí evoluce si vyvinuly nenápadné zbraně, hry a triky, kterými dosáhnou svého lépe, než kdyby se šly poprat. Znáte nejoblíbenější ženské hry?

Sexy ohoz

Pokud se vaše konzervativní přítelkyně, která normálně chodí celý rok v džínách a triku, najednou obleče na dámskou jízdu do minišatů a nalakuje si nehty načerveno, je jasné, že vám tak něco sděluje. Ženy se nemění z domácích putěk v sexy dračice přes noc a pokud se najednou oblékne jako slečna z escort servisu, nejspíš má pocit, že jí nevěnujete dostatek pozornosti. Chce vám tak dokázat, že je tak stále žádoucí a když na to přijde, nemusí čekat na to, až vy se k něčemu rozhoupete.

Vy tak máte v podstatě dvě možnosti, jak na nastalou situaci reagovat. Buď jí začnete skládat komplimenty a ujistíte ji, že je pro vás stále žádoucí sexbombou (a tudíž vás dostane tam, kde vás chtěla od začátku mít). Pokud vám to připadá primitivní a nehodláte sebou nechat tímto způsobem manipulovat, můžete ji ještě ignorovat a předstírat, že jste si nevšimli rozdílu mezi jejím ohozem a domácími tepláky. V tom případě ji možná ale vyprovokujete k zoufalým činům a musíte počítat s rizikem, že už ji v budoucnu nebudete vídat ani v těch teplácích.

Odpírání sexu

Jde o jednu z nejstarších, nejprimitivnějších a bohužel stále nejoblíbenějších her, které mají ženy v zásobě. Její příznaky jsou tak nápadné, že není možné, abyste si jich nevšimli. Jde zkrátka o to, že kdykoli se o něco pokusíte, buď jí bolí hlava, je unavená, nemá náladu, nebo musí jít nutně žehlit. Postupem času už musíte namáhat paměť, abyste si vzpomněli, cože to má vlastně pod kalhotkami a ulevovat si chodíte potupně do vany. Příčinou tohoto chování může být v podstatě cokoli od neuklizených ponožek až po provalení vaší nevěry se sekretářkou.

Jakkoli jde o nepopulární řešení, pokud nehodláte do budoucna rezignovat na sexuální život, nezbude vám nic jiného, než si s ní promluvit. Buďte ujištěni, že vám důvod svého chování sdělí velmi ráda, i když zřejmě zvýšeným hlasem a za slzavého doprovodu.

Flirtuje před vámi s jinými muži

Vyjdete si spolu na večeři nebo na mejdan a nestačíte se divit. Koketuje s vašimi kamarády, barmanovi hází dvojsmyslné narážky a culí se na chlápka u vedlejšího stolu. Vy se pro tento večer stáváte průhledným jako čerstvě umyté okno a máte pocit, že snad zapomněla, že si nevyrazila na sólo jízdu.

Je velmi pravděpodobné, že vám tímto "sofistikovaným" způsobem dává najevo, že si jí málo všímáte a chtěla by víc vašeho zájmu. Snaží se vás vyprovokovat k akci, abyste si začal hájit svoje teritorium a ukázal se jako její partner. Záleží na vás, jestli se této hry chcete zúčastnit a skutečně se do akce pustíte, nebo vyzkoušíte, do jaké míry by byla svolná barmanka.

Značkování teritoria

Dělají to prakticky všechny ženy a prakticky všechny muže to štve. Jakmile se váš vztah přehoupne do určité fáze, začnete nacházet na zemi pohozené její spodní kalhotky, na poličce v koupelně "zapomene" krabičku tampónů, na kuchyňské lince stojí otevřená krabice jejích dietních sucharů. Zkrátka začnete všude zakopávat o její "zapomenuté" věci, ačkoli spolu ještě nebydlíte.

Jde o způsob značkování teritoria, kterým podvědomě dává všem dalším potenciálním návštěvnicím najevo, že tady už má jedna žena vlastnické právo. Dřív než jí ale začnete vyhazovat pleťové krémy do koše a spodní prádlo z okna, rozmyslete se, jestli vám to za to stojí. Dáte jí tak totiž najevo, že s vámi do budoucna nemá počítat, zato vy budete muset počítat se značným emocionálním výbuchem.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Věci, které vám žádná žena neodpustí
Co chtějí ženy? Zlé kluky, kteří hezky voní
6 signálů, že se jí líbíte
Největší lži, které říkají ženy mužům