Menu
Úvod  › 

Netradiční seznámení pro muže, odvaha být sama sebou pro ženy

Nemáte ani doprovod na příjemnou večeři do restaurace, do posilovny nebo do společnosti? Jste zkrátka single. Už vás tento stav štve? V tom případě je na čase to změnit.

Když jdete do kina, jste sami. Nemáte ani doprovod na příjemnou večeři do restaurace, do posilovny nebo do společnosti. Jste zkrátka single. Už vás tento stav štve? V tom případě je na čase to změnit. Stačí vám trocha odvahy a uvidíte, jak snadno to půjde. Pokud si nejste jisti, jak začít, nejspíše uvítáte tip, kde sbalit ženskou.

Seznamujte se originálně

Možností, kde a jak se seznámit je spousta. Nenechte se jako naši předkové svazovat konvencemi. Originalita se dnes cení. Originalita v kombinaci s odvahou dokáže druhé pohlaví zaujmout. Místa, kde se dá seznámit, skutečně mohou být velice různorodá, fantazii se v tomto směru meze nekladou. Pokud máte rádi sex, zkuste třeba erotickou seznamku. Možná zde narazíte na zkušenou dámu či slečnu, která vám dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Stejně dobře ale můžete zkusit oslovit prodavačku v nějakém obchodě, třeba i v klenotnictví. Líbí se vám? Tak si dodejte odvahy, nastudujte sortiment a pusťte se do řeči.

Dejte prostor svému já

Ani vy, ženy, byste rozhodně neměly zůstat stranou. Nebojte se svých přání. Když si je nesplníte vy samy, nikdo jiný to za vás neudělá. Nenechte si od nikoho nic diktovat. Řiďte se svými city a přáními. Co máte dělat?

  • Nebát se a jít se svou kůži na trh.
  • Dokázat se odvázat.
  • Být uvolněná a sexy.

Pokud nemáte partnera a nehledáte vztah na celý život, odvažte se na erotické seznamce. Může to příjemně zajiskřit.

Rozhodně si nikdy nenechte vnucovat něco, co vám nesedí. Buďte vždy přirozená. Tak budete úplně v pohodě a cítit se dobře.

Staňte se královnou krásy

Vytvořit potěšení a dobrý pocit vám pomohou nejkrásnější šperky. Trendové šperky dokážou naprosto všední ženu proměnit v královnu krásy. Nechce se proto unést a užívejte si příjemné chvíle s dokonalou ozdobou vašeho těla.  !

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Tipy na rande pro zasloužilé otce
Návod na úspěšnou první schůzku
Jak číst seznamovací inzeráty
Vyzkoušené tipy pro online seznamování
"Pojď se mnou pelíškovat", aneb nej chyby v seznamovacích inzerátech