Menu
Úvod  ›   › 

Murphyho vánoční zákony pro ženy

Vánoční dárky zásadně nenakupujte dříve než po skončení vánočního úklidu. Během úklidu totiž s největší pravděpodobností najdete většinu dárků, které jste ukryli vloni.

- Zatímco v případě olympijských her platí, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, pokud jde o Vánoce, je největší výhrou vůbec se jich nezúčastnit.

- Každé zboží vypadá na fotografii v katalogu jinak. Především vypadá jako zboží. To, co vám bude skutečně zasláno, už v drtivé většině případů nevypadá jako vůbec nic.

- Ve frontě na zlevněné ložní prádlo nemusíte nutně zemřít, ale i to se někdy stává.

- Zboží, které vám nabízí velký předvánoční výprodej, prodávají ve všech ostatních obchodech, které žádný výprodej nepořádají, o poznání levněji.

- Neexistuje potravina, která by netvořila součást něčího vánočního jídelníčku. Což v praxi znamená, že se vám nepodaří bez problémů zakoupit ani dietní suchary a mrkvový džus.

- Fronty u pokladen jsou před vánoci všechny stejně dlouhé, ale ta, do které si stoupnete, bude postupovat nejpomaleji. Přesněji řečeno, fronta se ve svém postupu rapidně zpomalí ve chvíli, kdy budete druzí v pořadí.

- V nejhorším možném případě se rozbije pokladna, pokladní dostane epileptický záchvat, zemře nebo odejde na svačinu. Přesunete-li se do jiné fronty, bude situace obdobná.

- Vánoční dárky zásadně nenakupujte dříve než po skončení vánočního úklidu. Během úklidu totiž s největší pravděpodobností najdete většinu dárků, které jste ukryli vloni.

- Lidé, kteří nejprve nakoupí vánoční dárky a pak se teprve pustí do úklidu, nejen že nenajdou žádné ukryté památky z minulých let, ale po skončení úklidu nenajdou ani ty dárky, které zakoupili letos.

- Po skončení předvánočního úklidu bude váš byt vypadat prakticky stejně jako předtím; jediné, co bude vypadat jinak, budete vy.

- Vánoční cukroví na obrázku v kuchařské knize vypadá vždycky dobře. Pokud se přesně podle receptu pokusíte cukroví upéci, bude vypadat úplně jinak. V žádném případě nebude vypadat dobře.

- Cukroví, které během pečení spálíte, bude vždycky vypadat lépe než to, které nespálíte.

- Čím více vánočního cukroví napečete, tím menší je pravděpodobnost, že je někdo bude ochoten jíst.

- Nejbezpečnější úkryt na dárky pro děti je mezi učebnicemi.

- Štědrý den je co do průběhu a následků srovnatelný se dnem, kdy obyvatelé Pompejí zjistili, že z toho kopečku nad městem se nějak divně čoudí.

- Ve chvíli, kdy byste si měli jít zahrát na Ježíška, zjistíte, že nemůžete najít zvoneček. Ani debilní dítě vám neuvěří, že Ježíšek zvoní mobilním telefonem, tón "Nokia tune."

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 tipů pro lepší vánoční fotografie
Originální vánoční dárky pro něho
Nejhorší vánoční dárky pro něj
Top vánoční dárky pro děti roku 2011
Murphyho vánoční zákony pro muže