Menu
Úvod  › 

Zapomeňte na slipy, ženy chtějí trenky!

Nosíte stále ještě slipy? Potom likvidujete nejen svou přitažlivost pro něžné pohlaví, ale i svou plodnost. Nutností této sezóny jsou jednoznačně trenky.

Kupujete si stále slipy v naději, že budete vypadat jako David Beckham a budete pro ženy neodolatelně přitažliví? Chyba. Podle průzkumu, jehož výsledky citoval deník Daily Mail, osmdesát devět žen jenoznačně preferuje na mužích trenky a slipy stojí jednoznačně stranou jejich zájmu. Pouhým jedenácti procentům žen připadají muži ve slipech atraktivnější než jejich kolegové v trenkách.

Kromě toho výměnou slipů za trenky zvýšíte nejen svou přitažlivost ale i šance, že se vám v rozhodujícím okamžiku podaří stát se otcem. Varlata totiž nevystupují z mužského těla jen tak pro nic za nic, ale jejich umístění vně těla má zajišťovat, že budou mít konstantní teplotu. I nepatrné odchylky teploty uvnitř varlat (zejména směrem nahoru) mají totiž negativní vliv na životaschopnost spermií. A dlouhodobým nošením slipů teplota mužských genitálií stoupá. Například deník The Independent tak cituje závěry vědců, kteří doporučují i zatvrzelým "slipařům", aby alespoň několik měsíců před plánovaným početím změnili své spodní prádlo a začali nosit trenky.

Žhavé trendy pro letošní rok

Rozhodli jste se jít s dobou? Představujeme vám trendy v mužském spodním prádle, které budou podle módních návrhářů kralovat roku 2014. Spolehněte se, že žádná žena neodolá:

Zapomeňte na nudnou černou, bílou, nebo šedou. Letošní sezóna se nese jednoznačně ve stylu výrazných barev a vtipných potisků. Přehlídková mola opanovaly například citronově žluté modely (pokud nedisponujete alespoň lehkým opálením, tak na ně ale raději zapomeňte), nebo pop art potisky. Nosí se modely s geometrickými potisky, nebo potisky imitující pouliční graffiti. V kurzu i nadále zůstávají klasické kostky, které se však tuto sezónu objevují v pestrých barevných kombinacích (tento trend nabízí v široké škále například Styx trenýrky).

Pokud neradi zapadáte do davu a potrpíte si na originalitu a nadsázku, rozhodně by vám neměl ujít trend spodního prádla, který se vtipem odkazuje na komiksové superhrdiny - Supermana, Spidermana atd. (nabízí jej například Represent boxerky. Doby, kdy byly modely s podobnou tématikou vyhrazeny pouze infantilním teenagerům, už jsou dávno pryč a nosí je všichni, kdo chtějí dát najevo svou originalitu.

Velkým trendem je i námořnická modrá, která se objevuje prakticky ve všech kolekcích pánského spodního prádla v různých variantách. Její obrovskou výhodou je nejen univerzálnost nošení, ale i skutečnost, že sluší všem barevným typům. Řada světových návrhářů vsadila letos i na retro vzhled pánského spodního prádla, který vám nejspíš připomene modely, které se nosily v osmdesátých letech.

Pro skutečně originální a odvážné osobnosti je tady potom trend pánského spodního prádla, nad kterým většina stylistů vrtí nevěřícně hlavou. A to jsou trenky či slipy ušité z průhledné krajky. Jejich tvůrci se sice zapřísahají, že podobný model vás učiní pro ženy naprosto neodolatelnými, ale naštěstí už vám nesnaží nic namlouvat o jejich pohodlnosti či praktičnosti.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Vyberte si trenky podle postavy
Co si ženy myslí o vašem spodním prádle
Muži s hlubokým hlasem mají víc žen
Pro muže: Sex podle horoskopu
Carnitin: Skutečně vám pomůže zhubnout?