Menu
Úvod  › 

5 věcí, které by ženy chtěly, abyste pro ně udělali

Chcete být v roli jejího supermana? Opravte jí auto, poperte se za ni, vezměte jí těžkou tašku a podržte dveře. Představujeme vám věci, kterým neodolá žádná žena.

1. Opravte jí auto.

Dobijte jí baterku, vyměňte prasklou žárovku v reflektoru a povýšíte v jejích očích na poloboha. Ženy milují muže, kteří rozumí autům a dokáží opravit aktuální závady. Když jí vyměníte pneumatiku, rázem získáte na mužnosti a budete pro ni mnohem přitažlivější. Údržba aut patří k maskulinní roli a jestli chcete, aby vás vnímala jako muže, o kterého se může opřít, naučte se rychle alespoň ty nejzákladnější úkony kolem aut.

2. Braňte ji.

I když už se kordy a souboje cti nenosí, skutečnost, že se postavíte na její stranu a budete jí bránit, vám přičte cenné body. Je úplně jedno, jestli se za ní skutečně fyzicky poperete, nebo ji budete bránit verbálně při probíhající hádce. Důležité je, abyste dostáli své roli kavalíry, ochránce a opory, na kterou se bude moci v případě nouze a aktuální krize spolehnout. Podle psychologů se právě na tuto roli často zapomíná, protože ženy v jednadvacátém století jsou velmi samostatné a nezávislé, takže muži ochotně podléhají dojmu, že jejich partnerky všechno zvládnou samy a není potřeba je jakkoli bránit, či se jich zastávat. Jakmile to ale uděláte, bude si to pamatovat už navždy.

3. Noste za ní těžké věci.

Pokud vám to připadá jako samozřejmost, budete se divit, kolik mužů nenapadne pomoci ženě se zavazadlem, nebo těžkou věcí. Podle psychologů jde opět o důsledek ženské emancipace, která s sebou nese i dojem, že ženy zvládnou cokoli a pomoc vlastně vůbec nepotřebují. Tím, že jí pomůžete s těžkou taškou nejen ukážete, že se na vás může spolehnout a že jste gentleman, ale navíc tak demonstrujete svou sílu a fyzickou zdatnost, což ženy podvědomě zaznamenávají a vnímají velmi pozitivně.

4. Buďte odborník.

Skutečnost, že se muži neradi ptají na cestu a neradi čtou návody k použití, není náhodná. Podle odborníků je evolučně dané, že ženy jsou přitahovány k mužům, kteří projevují určitou odbornost a mají množství znalostí. Je to pravděpodobně kvůli souvislosti s kvalitní genetickou informací, kteří takoví muži předávají svým potomkům.

5. Buďte pozorní.

Může vám to připadat jako nepodstatné detaily, ale dojem, kterým působíte, utváří právě drobnosti. Otevřete jí dveře, pomozte jí do kabátu, podržte jí deštník, nebo jí vkusně zalichoťte. Právě po těchto drobných pozornostech touží každá žena bez výjimky a právě tudy vede cesta k jejímu srdci i funkčnímu vztahu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články