Menu
Úvod  › 

7 věcí, které ženy dělají (a muži je nikdy nepochopí)

Nikdy nemají co na sebe, nosí boty, které jim deformují nohy, odmítají moučníky a potom loudí od ostatních. Následující věci dělají všechny ženy, ale muži je nikdy nepochopí.

1. Říkáme "v pohodě", i když si to nemyslíme.

Přirozeně předpokládáme, že nejste slabomyslní a nesvéprávní, a tušíte, že rozhodně nejsme v pohodě. "V pohodě" nebo "nic" jsou ženské univerzální odpovědi pro situace, kdy už nemáme sílu opakovat své argumenty stále dokola. To ovšem znamená, že se jen nechceme točit stále v kruhu, nikoli, že jsme se smířily se stavem věcí. Nebo že to snad dokonce necháme být.

2. Nosíme ty nejvyšší podpatky, i když nás z nich bolí nohy.

Nemusíte chápat, proč jsme si na mejdan vzaly ty lodičky, které mají tak vysoké podpatky, že se nám dělají puchýře na bříškách prstů. Jediné, co od vás chceme, je, abyste nás vzali na záda a odnesli domů, až se nám odkrví nohy od kotníků dolů a nebudeme schopné udělat už ani jediný krok. A mimochodem; braly jsme si ty boty kvůli vám, takže je to v podstatě vaše povinnost.

3. Ptáme se, jestli vám to sluší, ale nechceme slyšet pravdu.

Chápeme, že z toho rostete, ale stejně se vás zeptáme znovu. Je v podstatě jedno, jestli na sobě máme plesové šaty, montérky, nebo skafandr, zkuste si zapamatovat základní odpovědi: Ne, nevypadáme v tom tlustě. Bez problémů to můžeme, vzhledem ke svému věku, nosit. A vypadáme v tom naprosto úchvatně. Kdybyste už nebyli naším partnerem, určitě byste nás balili.

4. Nikdy nemáme co na sebe.

Je úplně lhostejné, jak velkou šatní skříň vlastníme a kolika kusy oblečení je napěchovaná. I kdybyste nám koupili všechny šaty světa, v rozhodující chvíli budeme mít stále neodbytný pocit, že nemáme co na sebe. Nesnažte se to pochopit, ani nijak řešit.

5. Ochutnáváme moučníky od ostatních.

Typická situace, která vytáčí doběla všechny muže světa: Jsme na romantické večeři, my odmítneme zákusek s tím, že hubneme, a pak ochutnáváme z vaší porce. Nedá se nic dělat, ale na to si budete muset zvyknout. Snažíme se hubnout (samozřejmě kvůli vám), ale někdy zkrátka naše silná vůle není tak silná, jak jsme se původně domnívaly.

6. Nedokážeme se držet stranou.

Tvrdíme, že nemáme žádná očekávání, nic si od toho neslibujeme, ale pak jsme stejně zklamané. Pravděpodobně to má něco do činění s ženskou DNA, ale zkrátka se nedokážeme emočně neangažovat. Můžeme stokrát opakovat, že si neděláme žádné naděje a stejně budeme v koutku mozku stále doufat.

7. Multi-tasking

Víme, že to nikdy nedokážete pochopit, protože přestáváte mluvit, když si zavazujete boty, ale my skutečně dokážeme dělat několik věcí najednou. Můžete nám to závidět, vtipkovat o tom, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Co chtějí ženy od mužů
Muži s velkým penisem jsou atraktivnější!
7 největších faux pas na rande
10 nejhorších způsobů, jak se rozejít
Největší chyby, které dělají muži v posteli