Menu
Úvod  › 

Věci, které by ženy chtěly, aby muži věděli

Předem vás varujeme, že to nebude příjemné čtení. Zeptali jsme se žen, co by na mužích a jejich postelových výkonech změnily, aby byly při milování spokojené.

Hygiena

I když budete mít nejspíš pocit, že zrovna vás se to netýká, mezi nejčastějšími ženskými stížnostmi na muže je nedostatečná hygiena. Přitom pravděpodobně neexistuje na světě účinnější zabiják libida než zatuchlý pach potu, nebo špína za nehty. Dřív, než se urazíte a smetete tuto výtku ze stolu jako neopodstatněnou, zkuste zvýšit frekvenci sprchování. Možná budete překvapeni, jak se zároveň zvýší i libido vaší partnerky. A mimochodem; ujišťujeme vás, že přičichnutí si k vlastnímu podpaží skutečně není relevantním způsobem, jak zjistit, jestli nepáchnete.

Předehra začíná už v šatech

Zamyslete se nad tím, jak probíhá váš sex. Svléknete se, chvíli ji hladíte, aby se neřeklo, a pak konečně dojde k tomu, kvůli čemu to všechno podnikáte? Všechno špatně. Ženy potřebují delší dobu na to, aby se rozehřály a nastoupilo u nich to pravé vzrušení. Pokud jí chcete dopřát sex, ze kterého bude mít něco i ona, svádějte ji, zapojte kreativitu i fantazii a vyčleňte si na to všechno dostatek času. Jde o investici, která se vám bohatě vrátí.

Zapomeňte na stereptypy

Stereotypy a naučené postupy jsou dokonalým likvidátorem libida. Dotázané ženy se shodly, že jakmile si většina mužů vytvoří při milování nějaký postup (v naprosté většině případů je to následnost: líbání na ústa, líbání na prsy, ruka v klíně, průnik penisem) neexistuje na světě prakticky žádná síla, která by je dokázala od něj odklonit. Pokuste se proto občas změnit svůj sexuální stereotyp, aby vaše milování nezačalo postupem času připomínat proces na výrobní lince.

Nemluvte

Pokud vaše partnerka výslovně nevyjádří sympatie k intimní mluvě, zdržte se při sexu jakýchkoli hodnotících i jiných komentářů. Věřte, že málokdo ovládá umění intimního monologu tak, aby vyzněl vzrušivě a nikoli směšně.

Nechtěná přímočarost

Ačkoli je to pro většinu mužů velkým překvapením, ženské tělo se nesestává pouze z prsů a vagíny. I když jsou body vašeho zájmu zcela jasné, zkuste to k nim vzít alespoň malou oklikou.

Příliš brzký konec

Ejakulace dřív, než stačí vaše milenka třikrát mrknout, nepotěší žádnou ženu a rapidně sníží její ochotu k jakémukoli budoucímu pokračování. Uvědomte si, že většina žen potřebuje alespoň několik minut, aby se dokázala dostatečně vzrušit a případně dosáhnout vyvrcholení.

Příliš dlouhý sex

Snad ještě horší variantou než příliš rychlé milování je nekonečný sex. Uměle protahovaná předehra, během které vaše milenka téměř usne, nekonečný proud rádobyromantických klišé a poté sliznice odírající sex, vás do kategorie nezapomenutelných milenců skutečně nekatapultují.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 důvodů, proč jsou muži nevěřní
10 věcí, které ženám nikdy neříkejte
7 věcí, které ženy dělají (a muži je nikdy nepochopí)
Muži s hlubokým hlasem mají víc žen
Pro muže: Sex podle horoskopu