Menu
Úvod  › 

15 věcí, které vám začnou být po narození dítěte jedno

Páteční noc, spontánní sex, nebo čistý byt. Následujících patnáct věcí vám začne být po narození dítěte úplně jedno. Protože vám nic jiného nezbude.

Páteční noc

Doby, kdy pro vás pátkem startoval víkend, jsou definitivně pryč. O tom, že byste páteční noc propařili, samozřejmě nemůže být ani řeči a stejně tak vaše děti nejspíš nebudou slyšet na argument, že každý normální člověk v sobotu ráno spí minimálně do devíti.

Internet

Zapomeňte na to, že byste strávili několik hodin brouzdáním po internetu. Po narození dětí na to váš den jednoduše nebude mít dost hodin.

Spontánní sex

Sex na kuchyňské lince? Jasně. Nejdřív setřete skvrny od přesnídávky, rozlitého mléka, smeťte na hromadu kostičky stavebnice a plastová zvířátka, zamkněte děti do pokojíku, dejte si špunty do uší a pak si užijte svůj spontánní sex.

Čtení pro radost

Knížky pro dospělé? Matně si pamatujete, že něco takového jste před pár lety drželi v ruce.

Manikúra

Dala jste si předsevzetí, že si dojdete na manikúru dřív, než vaše děti odpromují? Hodně štěstí.

Stejné ponožky

Že vaše dítě odchází z domu s jednou ponožkou proužkovanou a druhou s Mickey Mousem? Po deseti minutách boje, jestli si vůbec nějaké obleče, dospějete názoru, že život nestojí na detailech.

Čistý byt

Pokud se z jednoho konce bytu dostanete na druhý konec, aniž byste si něco vrazili do nohy, máte uklizeno.

Sezónní slevy

Samozřejmě, že o nich víte, ale naprosto spolehlivě se do jejich období nakumuluje zánět středního ucha, neštovice, rozseklá hlava a vši. Než to všechno překonáte, už visí v obchodech jen pár hadrů nepoužitelných ani pro vytírání podlahy.

Vyfoukané vlasy

Vyfoukané? Za úspěch považujete, když si je jednou týdně stihnete umýt, abyste je nemusela nosit pořád stažené do polomastného culíku.

Odpor k tělesným tekutinám

Po všech těch střevních chřipkách, rýmičkách, cestovních nevolnostech a rozbitých kolenech vám vlastně dětská moč připadá jako jedna z nejsterilnějších tekutin.

Osobní prostor

Těžko lze mluvit o zachování osobního prostoru, když vám dítě asistuje i na záchodě a kamkoli se hnete, máte na noze živou kouli.

Oblíbený pořad v televizi

Chcete se na něco podívat v televizi? A dokonce byste chtěli vědět, o čem to bylo? Nahrajte si to a za pár let si to třeba i pustíte.

Víkendové výlety

Samozřejmě ještě nějaké podniknete, ale jejich počet se razantně sníží. Představa, že budete muset zabalit pro sebe i děti, navařit, pak to zase všechno vybalit a vyprat, je podobně atraktivní jako žlučníková kolika. Stačí, že to musíte dělat dvakrát ročně na dovolenou.

Obměny šatníku

Ano, potřebovala byste nové šaty, ale stejně zase skončíte u nákupu nových dětských bot.

Sexy auto

Dobré je takové auto, kde si můžete rozumně složit nohy a ještě se vám tam vejde kočár a taška s plenami. Nejvíc sexy vám vlastně začne připadat dodávka.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články