Menu
Úvod  ›   ›   › 

Nejhorší vánoční dárky pro něj

Je sice možné, že mu je vybíráte s nejlepší vůlí a snahou, ale když si potom pod stromečkem rozbalí bačkory nebo sto osmdesátou šálu, asi nadšením skákat nebude. Zeptali jsme se šesti mužů, jaký nejhorší dárek k Vánocům kdy dostali.

Vybírat dárky pro muže je údajně (alespoň podle tvrzení žen) mnohem těžší, než vybrat něco pro ženu. To je také zřejmě důvodem, proč se čas od času pod stromečkem objeví hrůzy, které by vám nejraději okamžitě vrátil:

"Když jsme spolu začínali s mou manželkou chodit, dostal jsem od ní k Vánocům svíčku v takovém blyštivém stojánku, nebo co to bylo. Skutečně jsem nevěděl, co na to mám říct. Neznám jediného chlapa, kterého by braly svíčky a toužil mít doma svůj vlastní speciální stojánek, do kterého by je mohl dávat. Přišlo mi to úplně uhozené."

Radim, 28 let

"Je to sice strašné klišé, ale mým nejhorším dárkem byly bačkory. Pořád si všichni dělají legraci z toho, že jsou bačkory nejvděčnějším vánočním dárkem, ale když jsem je opravdu dostal, připadal jsem si jako důchodce. Navíc to byl přesně ten model kostkovaných bačkor, které nosí důchodci v televizních komedií. Dokonce mi to nepřišlo ani vtipné."

Jiří, 25 let

"Vloni jsem k Vánocům dostal pernamentku do solné jeskyně. Sice mi manželka neustále zdůrazňovala, jak je to skvělé pro zdraví, dýchání, kůži a nevím co ještě, ale já netrpím žádnými zdravotními problémy a jít si uprostřed dne sednout do solné jeskyně, abych mohl dýchat zdravý vzduch, mi připadá mírně řečeno zvláštní. A to ani nemluvím o tom, jaká je to nuda."

Jindřich, 32 let

"Chcete vědět, jaký vánoční dárek mě skutečně naštval? Když jsem vloni od přítelkyně dostal velké balení nějakých vitamínů. Nepřipadám si jako důchodce, ani nemám žádné zdravotní potíže, abych musel dostávat pod stromeček vitamíny. Nehledě na to, že tento typ dárků je podle mě vyhrazen pro lidi starší sedmdesáti let."

Petr, 30 let

"Máme s přítelkyní velmi rozdílný vkus a názor na pánskou módu, takže se určitá věc obvykle jednomu z nás velmi líbí a ten druhý ji srdečně nenávidí. Samozřejmě, že si je toho vědoma, ale stále dokola to při všech možných příležitostech zkouší změnit a zásobuje mě oblečením podle vlastního vkusu. Už jsem si zvykl, že k narozeninám i Vánocům dostávám oblečení, které potom okamžitě ukládám na dno skříně. Myslím, že je to téměř hra, kdo to déle vydrží s nervy."

Pavel 26 let

"Moje bývalá manželka mě dorazila, kdy mi k Vánocům nadělila sadu hrnců a kuchařku, že prý se mám naučit vařit. Uvažoval jsem, že jí příští rok dám rezervu, aby se naučila vyměňovat kolo, ale dřív jsme se rozvedli."

Tomáš, 36 let

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Test: Kolik toho víte o Vánocích?
Test: Co mu máte koupit k Vánocům?
Příprava Vánoc den po dni
Originální vánoční dárky pro něho