Menu
Úvod  ›   › 

Tipy na dárky pro ni!

Blíží se nám Vánoce a ty nemáš zdání, co bys své přítelkyni/manželce (nebo třeba sestře či mamce) mohl dát pod stromečkem?

Připravila jsem si pro tebe pár tipů na vánoční dárky. Doufám, že se inspiruješ a tvá drahá polovička bude mít radost.

1) Šperky - Každou ženu potěší nějaký ten krásný šperk. Na výběr máš ze spousty možností. Může to být set náušnic a řetízku. Nebo třeba prstýnek, krásným dárkem jsou i dámské hodinky. Stačí se podívat na internet, co zrovna frčí, zjistit si nenápadně velikost a poradit se s paní v prodejně, kde ti to jako bonus elegantně zabalí.

2) Kosmetický balíček - Chápu, muži se povětšinou v kosmetice zrovna nevyznají. Ale nic nedáš za to, když si necháš v nějaké parfumerii poradit, co teď letí, co ženy často kupují a s čím jsou spokojené. Dej si ovšem pozor, abys náhodou nekoupil něco co má. Vyber nějaký balíček dražší kosmetiky, která jí udělá radost, ale sama by si to v rámci úspor nekoupila.

3) Parfém - Luxusní parfém je naprostá klasika. Vyber nějakou vůni, která se ti zdá, že k dané osobě sedí nejvíce. Opět si můžeš nechat poradit v prodejně nebo se inspirovat na internetu výběrem.

4) Kus nějakého oblečení - Takové tričko a kalhoty u toho není jisté, zda by ses trefil do vkusu a velikosti. Můžeš ji namísto toho koupit luxusní kabelku z dražší škály + peněženku k tomu, dále máš jistě v oku velikost spodního prádla tvé přítelkyně, tak ji budeš moct udělat radost něčím velmi žhavým a sexy. U bot je to jednodušší v tom, že se pouze koukneš na číslo, které nosí, a pak už jen vybereš nějaké, které se ti líbí.

5) Elektronika - Opět jsme u něčeho z trochu dražších vod. Dnes už existuje tolik vynálezů a druhů moderní technologie, že je opravdu z čeho vybírat. Můžeš jí koupit nový mobil, jestliže tušíš, že ten její už to nezvládá. Užitečný bude třeba i tablet nebo netbook. Pokud víš, že často cestuje a má ráda hudbu, tak ocení nějaký přehrávač se sluchátky do uší. Víš o oné osobě, že si ráda dělá a pohrává s nehtíky? Pořiď jí lampu na dělání gelových nehtů. Víš, že si ráda organizuje svůj čas? Pořiď ji pěkný a praktický diář a kalendář. Ráda čte? Podívej se, které knížky ji chybí od jejího nejoblíbenějšího autora. Víš, že ráda peče a zkouší nové věci? Existuje spousta pomůcek do kuchyně a kuchařek. Dokážeš ji tím, že ji znáš a víš, co má ráda.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Vánoční radosti