Menu
Úvod  ›   ›   › 

Tipy na vánoční dárky pro ni

Poukaz na masáž, víkend v lázních, profesionální focení, nebo MP3 přehrávač, se kterým se dá běhat. Ptali jsme se žen, co by si přály najít pod stromečkem.

Pokud jste na tom podobně jako většina mužů, nejspíš ještě nemáte dárek pro svou drahou polovičku. Dost možná nemáte ani nápad a kdykoli míjíte obchodní centra přetékající davy, vaše motivace k hledání adekvátního daru se ještě víc snižuje. Zeptali jsme se několika žen, co by si přály letos najít pod stromečkem. Nechte se inspirovat:

"Letos jsem si Ježíškovi napsala o poukazy na masáž. Znám klasickou a thajskou masáž a chtěla bych vyzkoušet i jiné druhy. Tajně doufám, že bych mohla dostat například poukaz na čokoládovou, nebo medovou masáž, případně masáž lávovými kameny."

Beáta, 33 let

"Moc bych si přála dostat MP3 přehrávač, který je vhodný na běhání. Na podzim jsem začala běhat a ráda bych k tomu měla hudbu. Můj starý přehrávač je příliš těžký na to, abych ho mohla připnout na tepláky."

Zdena, 23 let

"Co bych chtěla najít pod stromečkem? Udělá mi radost prakticky jakýkoli parfém. Nechávám na mém příteli, aby mi jej vybral a ráda se nechávám překvapit, jakou vůni vybere. Kdykoli se s ní potom navoním, mám pocit, jako by byl celý den se mnou."

Petra, 27 let

"Nechci letos žádné hmotné dárky, protože mám pocit, že mám všechno, co potřebuji. Požádala jsem manžela, aby peníze, které by utratil za můj dárek, poslal nějaké charitativní organizaci a dal mi pouze darovací poukaz. Z takového daru budu mít nejlepší pocit."

Jiřina, 36 let

"Toužím po tom, abych měla nějaké hezké fotky své rodiny. Obvykle je fotím já, takže nikde nejsme společně. Požádala jsem manžela, aby mi koupil poukaz na focení u profesionálního fotografa. Vypravili bychom se tam i s dětmi a přála bych si, aby mi udělal i nějaké hezké samostatné portréty, abych měla vzpomínku, až budu stará."

Věra, 32 let

"Máme tři děti a odpočinek je pro nás téměř vulgární slovo. Moc by mě potěšilo, kdyby manžela napadlo koupit poukaz na prodloužený víkend, nebo třeba několikadenní lázeňský pobyt. Děti bychom odložili k babičkám a věnovali se jen sami sobě. Dobití baterek je totiž přesně to, co bych potřebovala nejvíc."

Lydie, 37 let

"Letos bych chtěla pod stromečkem najít kvalitní kávovar. Je to sice drahý dárek, ale klidně by mi stačilo, kdyby se na něj složila celá rodina a nic jiného jsem nedostala. Miluju kvalitní kávu a takový dárek by mě skutečně potěšil."

Martina, 26 let

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Vánoční trhy, které musíte vidět
Test: Jak prožíváte Vánoce?
Top vánoční dárky pro děti roku 2011
Murphyho vánoční zákony pro muže