Menu
Úvod  ›   ›   › 

Originální vánoční dárky pro ni

A je to opět tady. Vánoce na krku a s nimi povinnost vymyslet vaší drahé polovičce originální a důstojné dárky, kterými by se mohla pochlubit svým kamarádkám. Nabízíme vám inspiraci.

Nejlepší koření

Ať už je vaše drahá vášnivou kuchařkou, nebo se po kuchyni teprve učí obezřetně pohybovat, určitě jí neurazíte dárkovou sadou koření. Naprosto exkluzivní sady koření mají v obchodě Koření od Antonína (www.koreni.cz). Stojí od 200 do 500 Kč, je v nich šest až deset kořenek a můžete si vybrat tématické zaměření kazety. K dispozici je například česká kuchyně, cukrářská kazeta, steaky, italská kuchyně, saláty a tak dále. Kvalita je skutečně výjimečná a balení velmi působivé.

Dorty z ručníku

Skutečně originální dárek jsme našli v internetovém obchodě www.skeble.cz. Za 200 - 2700 Kč tady pořídíte různou velikost ručníků, žínek, osušek a dalších textilních doplňků do koupelny. Vtip je v tom, že ručníky jsou baleny tak, že vypadají jako cukrářské kousky. Seženete tady tak rolády, poháry, dorty, i řezy, které jsou od těch pravých k nerozeznání. Po rozbalení pak obdarovaná/ý získá luxusní doplněk do koupelny.

Kámasútra

Dodejte letos svátkům erotický nádech a nadělte jí pod stromeček erotickou hru. Na www.modernihry.cz seženete za 269 Kč Kámasútru, která zcela jistě rozpálí vaše prostěradla. Obsahuje hard i soft verzi, spoustu odvážných úkolů a záruku velmi nevšedních zážitků. Jestliže má vaše partnerka alespoň základní smysl pro humor, určitě váš dárek ocení.

Čtyřlístek v květináči

Osočuje vás z nedostatku romantiky? Nadělte jí květináč, který stačí zalévat a vyroste jí z něj čtyřlístek. Například na stránkách www.this-that.cz ho pořídíte za 69 Kč a můžete se vsadit, že za něj získáte spoustu cenných bodů.

Lávové kameny

Neexistuje na světě žena, která by neměla ráda masáž. Zahrajte opět na romantickou strunu a pořiďte jí lávové kameny. Prodávají se i v dárkových sadách, stojí kolem pěti set korun a stačí je vložit na chvíli do horké vody a pak přikládat na tělo. K jejich použití nepotřebujete ani žádný masérský kurz a přesto si můžete být jisti, že se jí bude masáž s nimi velmi líbit (samozřejmě jich můžete využít i jako působivé předehry). Ta 549 Kč je seženete například na stránkách www.bestdarky.cz.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
40 tipů na nejlevnější dárky
Test: Co jí máte koupit k Vánocům?
10 tipů pro lepší vánoční fotografie