Menu
Úvod  ›   › 

Tipy na dárky pro ženy

Vybírat dárky ne někdy docela tvrdý oříšek. Zvlášť muži z toho dělají vědu, protože si myslí, že jsou ženy náročné a jediné po čem touží, je prstýnek s diamantem. Pánové ? mýlíte se. Není to prstýnek s diamantem, ale diamanty a k tomu ještě i náušnice a náhrdelník. No a konec legrace. Teď vážně. Ještě stále netušíte, čím té své myšce udělat radost?

No seskok padákem to patrně nebude, i když proč ne? Existují ženy, které vyhledávají adrenalinové situace. Nicméně to si nechte třeba k narozeninám. Momentálně nám na dveře klepou Vánoce, tudíž zkuste vybrat dárek klidnější povahy.

Zdroj:Tipy na dárky

Romantický pobyt pro dva

Pokud tápete nad velikostí podprsenky a kalhotek typu tanga, pak raději než koupit něco "blbě" dejte přednost dárku, který si zapamatuje. Kupte prostě romantický pobyt pro dva, kde si společně odpočinete, užijete výtečnou večeři při svíčkách a utečete na chvíli od každodenních starostí, stresu a povinností.

Dárkový poukaz

Jestli ženy něco opravdu milují, pak je to nákup hadříků, kabelek, obuvi a parfumérie. Pokud i ta vaše patří do této kategorie, kupte ji prostě dárkový poukaz do některého z "lepších" obchodů, kde si jinak sama nezajde. Ať už jde o nákup kabelky, šperků, kosmetiky či módního oblečení. Příliš si nelamte hlavu nad tím, který obchod zvolit - všechno je správně. Třeba si to napište na papír a rozpočítejte ententýky dva špalíky.

Dárkový balíček

Pokud se vám zdá divné věnovat své partnerce pouze dárkový poukaz, vytvořte takovou všehochuť v podobě dárkového balíčku, kde bude od každého něco. Vlasová kosmetika, diář na příští rok, roztomilé huňaté podkolenka, elegantní peněženka, luxusní oříšky v čokoládě, prstýnek s diamantem (myšleno s nadsázkou, samozřejmě může být jakýkoliv šperk i vkusná bižuterie). A co s tím vším potom? No přece poskládat do stylového košíku a pěkně zabalit. Existují prodejny, kde vám dárek profesionálně zabalí.


Další články k tématu: Vánoční radosti