Menu
Úvod  ›   ›   › 

Originální vánoční dárky pro něho

Najít pro muže originální vánoční dárek, který by ho potěšil a nezaložil ho na dno skříně, vyžaduje velkou invenci. Právě teď je nejvyšší čas objednat si dárky na internetu, pokud je chcete mít doma do Štědrého dne.

Pikantní dárek

Jen málokterý muž nemá rád pikantní jídla. Pokud sháníte originální dárek a máte doma milovníka pálivých pochutin, rozhodně se musíte podívat na stránky www.habanero.cz. Tady vyberete z nepřeberného množství pálivých omáček, olejů, koření, pikantních cukrovinek a dokonce si můžete objednat i semínka extra pálivých paprik. Produkty si můžete nechat seřadit podle stupně pálivosti. Nás zaujala například omáčka Satan´s Shit (399 Kč), jejíž složení dává tušit neopakovatelný chuťový zážitek.

Designová myš

Je váš partner kancelářská krysa, která jste s počítačem i spát? Zpříjemněte mu práci a pořiďte mu na www.skeble.cz vtipnou designovou myš k počítači. Prodávají se ve tvaru ženského těla ve spodním prádle, závodního auta, chilli papričky, v army designu a dalších vtipných obměnách. Vyjde vás na 699 Kč.

Filmová hra

Pokud patříte mezi fanoušky českého filmu, určitě neuděláte chybu, když svému partnerovi nadělíte pod stromeček novou společenskou hru Český film - otázky a odpovědi. Stojí cca 600 Kč (v závislosti na tom, kde ji koupíte) a má dvě varianty - klasickou a párty. Otestovat si můžete své znalosti českého filmu prostřednictvím téměř dvou tisíc otázek z šesti různých okruhů. Seženete ji například na stránkách www.modernihry.cz.

Houpací síť

Uklidněte jeho zjitřené nervy a pořiďte mu houpací síť. Vtipné originální balení cestovní sítě v plechovce koupíte například na stránkách www.naoko.cz za necelých čtyři sta korun. Maximálně síť unese sto dvacet kilo a můžete jí využít nejen doma, ale například i na dovolené. Uvidíte, že s ní sklidíte úspěch.

Originální peněženka

Zapomeňte letos na obligátní nudnou peněženku, kterou jste mu nadělila už stokrát. Místo toho sáhněte po designové peněžence, která vypadá jako balík stodolarovek. Stojí 785 Kč a najdete ji například na stránkách www.tvujdarek.cz. Buďte ujištěna, že až se s ní vytasí při placení před kamarády, nasbíráte mnoho cenných bodů.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
20 tipů na snadné vánoční dekorace
Test: Kolik toho víte o Vánocích?
Test: Co mu máte koupit k Vánocům?
Příprava Vánoc den po dni