Menu
Úvod  ›   › 

Dárky pro ženy, které budou mít úspěch

Vymyslet dárek pro ženu, který ji neurazí, bude originální a posune vás do kategorie mužů s fantazií, není jen tak. Nechte se inspirovat nejlepšími tipy na dárky pro ženy.

Masážní pomůcky

Neexistuje na světě žena, která by neměla ráda masáže. Přirozeně jí můžete koupit poukaz na masáž a rozhodně tím nic nepokazíte, ale také můžete sáhnout po některé z masážních pomůcek, které jí zajistí podobný zážitek, kdykoli bude chtít. Prodávají se rozličné masážní nástavce, pomůcky, "drbátka" a dokonce i masážní křesla, která jí dokonce uvolní svaly a zajistí jí dokonalý relax. Můžete si vybrat z různých typů masážních přístrojů v různých cenových hladinách.

Originální bonboniéra

Možná se ještě neznáte tak dlouho, abyste do ní investovali tisíce, nebo má vaše vyvolená vše, na co pomyslí a vybrat pro ni originální dárek je skutečně nadlidský úkol. Poohlédněte se po originálních bonboniérách, které se prodávají v nejrůznějších obchodech specializovaných na čokoládu a pralinky. Můžete koupit například bonboniéry v designu plata prášků, kosmetických líčidel, nebo roztomilého plyšového mazlíka. Ať vyberete jakýkoli design, můžete se vsadit, že u něžného pohlaví budete mít stoprocentně úspěch.

Koupelová sada

Nemusíte utratit spoustu peněz za dárek, který vaší drahou skutečně potěší. Každá žena, bez výjimky, miluje horkou koupel a relax, který je s ní spojený. Zakupte jí sadu koupelové kosmetiky, kartáče a třeba i luxusní župan, ve kterém si bude moci koupel vychutnat se vším všudy. Nechte si všechny koupelové propriety dárkově zabalit a získáte dárek, který bude působit mimořádně luxusně.

Osobní víno

Chcete jí skutečně dostat do kolen? Potom jí objednejte víno s etiketou, která bude věnovaná jen jí osobně. Může tam být pouze její jméno, ale pokud chcete být romantikem každým coulem, můžete tam nechat vytisknout i část oblíbené básně, nebo úryvku z knihy. Vaší fantazii se zkrátka meze nekladou a i když vám to může připadat jako klišé, vsaďte své boty, že vaše drahá polovička bude z vaší kreativity nadšená.

Fotokniha

Máte za sebou už delší vztah? Potom nelitujte času a vyberte fotky z akcí, na které máte společné vzpomínky a vytvořte z nich fotoknihu. Vybrat si můžete z mnoha designů a různých layoutů podle svého vkusu i finančních prostředků. Programy na jejich tvorbu jsou intuitivní, zvládne je každý a z výsledku budete nadšeni vy i vaše drahá polovička.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 nejhorších dárků pro ženu
40 tipů na nejlevnější dárky
Ženy jsou tlustší, protože dělají méně domácích prací
Erotická masáž pro ženy: Přiveďte ji k extázi