Menu
Úvod  ›   › 

Nejhorší vánoční dárky pro ni

Nad jakými dárky protáhne obličej a vy ztratíte cenné body? Zeptali jsme se sedmi žen, jaké nejhorší vánoční dárky objevily pod stromečkem.

Všude se dočítáte, co všechno byste měli své partnerce koupit pod stromeček a čím ji maximálně potěšíte, ale téměř nikde nezjistíte, co opravdu žádná žena dostat nechce a čím ji spolehlivě naštvete. Ptali jsme se sedmi žen, který nejhorší dárek dostaly:

"Suverénně nejhorší dárek byl odšťavňovač, který jsem spolu s knihou s recepty na stovku ovocných šťáv a džusů dostala od svého bývalého přítele. Na samotném odšťavňovači by nebylo nic až tak špatného, jen mě udivila skutečnost, že jsme spolu už dva roky a on si ještě nestačil všimnout, že nikdy nepiji džusy."

Renáta, 23 let

"Skutečně mě dojalo, když jsem si pod stromečkem rozbalila výhodné balení švédských utěrek proti prachu. Dalo mi velkou práci, aby udržela pokud možno klidný tón, a vysvětlila manželovi, že podobné věci za plnohodnotný vánoční dárek skutečně nepovažuji. Mnohem raději bych mu je totiž omlátila o hlavu."

Denisa, 30 let

"Nejhorší dárek? Suverénně ten, co jsem dostala od přítele, se kterým jsem chodila na vysoké. Studoval historii a já jsem od něj k Vánocům dostala jakousi historickou mapu Čech, která mi sice k ničemu nebyla, nezajímala mě a nepotřebovala jsem ji, ale shodou okolností se náramně hodila Tomášovi. Dokonce z něj vypadlo, že si jí vždycky chtěl koupit a když jsem mu ironicky nabídla, ať si jí tedy vezme, s radostí ji sbalil. Koukala jsem na něho jako blázen."

Jana, 25 let

"Když jsme s manželem slavili první společné Vánoce, našla jsem od něj pod stromečkem šátek na krk. Nebyl sice nijak zvlášť hezký a měl dost šílený vzor, ale brala jsem to tak, že se alespoň snažil a zkrátka nemá příliš vytříbený vkus. Druhý den jsme šli ale předat dárky jeho rodičům a jaké překvapení; jeho matka si vybalila úplně stejný šátek jako já. A on se ještě tvářil, jakože je to vynikající vtip."

Kamila, 35 let

"I když je to neuvěřitelné, já jsem jednou od svého muže dostala sadu čistících prostředků, kterým vévodil osvěžovač na záchod. Když jsem ten balíček rozbalila a vysypal se na mě Jar, leštěnka na nábytek a Savo na mytí koupelny, měla jsem pocit, že se mi to zdá."

Jitka, 27 let

"Ve svých dvaceti jsem chodila s klukem, který studoval a neměl tudíž moc peněz. Neočekávala jsem, že mě bude zahrnovat závratnými dary, ale když jsem si na Vánoce rozbalila krabičku a v ní byly tři vylisované čtyřlístky a u nich lístek "Pro štěstí", chtělo se mi brečet. Nechtěla jsem po něm, aby mi kupoval šperky nebo parfémy, ale odbýt mě kusem trávy, kterou někde v létě utrhl, mi přišlo trochu moc."

Valérie, 23 let

"Skutečně mě šokoval manžel, který mi jednou na Vánoce koupil brzdové destičky do auta, protože prý potřebují vyměnit a já s ním jezdím nejčastěji. Měli jsme potom velkou diskusi na téma dárky a od té doby dostávám pod stromeček obálku s penězi, se kterými si naložím podle svého uvážení."

Martina, 32 let

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Test: Co jí máte koupit k Vánocům?
10 tipů pro lepší vánoční fotografie
Originální vánoční dárky pro ni