Menu
Úvod  ›   ›   › 

Vánoční inspirace: Dárky, které potěší ženy

Už nemusíte pracně vymýšlet, čím svou něžnější polovičku oblažíte o Vánocích. Nasbírejte letos cenné body za dárky, které jí pod stromečkem dostanou do kolen.

Ne, nezbláznili jsme se. Jistě, na nákup vánočních dárků je zatím spousta času. Na druhou stranu už se krátí čas, než vypukne každoroční vánoční hysterie, v rámci které podniknete několik zoufalých výpadů do beznadějně přeplněných obchodů, abyste nakonec na pokraji bezvědomí nakoupili větší či menší část vánočních dárků na benzínce. Vymýšlení a nákup vánočních dárků přestavuje pro většinu mužů noční můru a výsledek je navíc často rozpačitý. S následujícími dárky budete mít stoprocentní úspěch:

Čokoládové fondue

Neexistuje na světě žena, která by nezbožňovala čokoládu, ale bonboniéra rozhodně nepředstavuje žádný výron originality. Místo toho se raději poohlédněte po soupravě na přípravu horké čokolády, nebo po čokoládovém fondue. Nikdo po vás nechce, abyste podobné věci používali, nebo dokonce chápali jejich smysl, ale buďte ujištěni, že vaše drahá bude štěstím bez sebe.

Designový diář

Neptejte se proč, ale ženy zkrátka milují staromódní papírové diáře a zápisníky; a je úplně jedno, že si všechny své zápisky a úkoly mohou mnohem efektivněji plánovat s pomocí počítače nebo mobilního telefonu. Pravděpodobně to nějak souvisí s ženskou posedlostí psát si nejrůznější deníčky, která vybublá na povrch zhruba někdy kolem puberty. Každopádně pokud jí zakoupíte stylový a designový diář, můžete si být jisti, že nebude zklamaná.

Předplatné oblíbeného magazínu

Je jedno, co si o něm myslíte a klidně můžete mít i dojem, že jde o naprosto zoufalý a pochybný plátek. Podstatná já skutečnost, že vaše drahá polovička má onen časopis ráda a vy kvůli koupi jeho předplatného nebudete muset absolvovat sprint mezi obchody. Objednání předplatného jejího oblíbeného magazínu vám zabere jen několik minut na internetu a přesto za něj sesbíráte cenné body.

Spodní prádlo

Zcela objektivně jde o dárek, který si minimálně zčásti užijete především vy, ale krajkové prádlo je evergreenem, se kterým se prostě nedá šlápnout vedle. Čím exkluzivnější a dražší model vyberete, tím více cenných bodů sesbíráte. Sáhněte po vyhlášených značkách a pokud si nejste jisti velikostí, stále ještě máte variantu dárkového poukazu, který nabízí naprostá většina obchodů.

Červená rtěnka

I ty nejzarytější domácí puťky čas od času zatouží po tom stát se osudovou ženou vampem. Červená rtěnka v sobě nese punc luxusu a svůdnosti. Možná ji použije jen občas, ale rozhodně jí udělá dobře, že ji vnímáte jako femme fatale.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Originální vánoční dárky pro ni
Nejhorší vánoční dárky pro ni
Tipy na vánoční dárky pro ni
Dárky pro ženy, které budou mít úspěch