Menu
Úvod  ›   › 

5 tipů pro nejlepší dárky na poslední chvíli

Odmítáte se zapojit do masové předvánoční hysterie a absolvovat sprint mezi přecpanými regály? Inspirujte se nápady na dárky, které obdarované spolehlivě potěší, a přitom je pořídíte na poslední chvíli.

Oddalovali jste neustále okamžik, kdy se vrhnete na lov vánočních dárků? Potom jste se logicky ocitli v situaci, kdy už vám žádný internetový obchod nemůže stoprocentně zaručit, že vaši objednávku doručí do Vánoc a vy se tudíž stále zoufaleji přemlouváte, abyste se konečně vypravili do přecpaných obchodních center. K tomu, aby vaši blízcí našli pod vánočním stromkem dárky, které je spolehlivě potěší, však není skutečně nutné včlenit se do šílících, nervózních davů. Inspirujte se nápady na dárky, které rozhodně neskončí v zaprášených krabicích pod postelí, a zároveň je pořídíte i na poslední chvíli:

1. Předplatné časopisu

Zamyslete se na tím, co obdarovaného zajímá, nebo co aktuálně řeší (například těhotenství, čerstvou rodičovskou roli, nebo nové bydlení) a podle toho vyberte časopis, který mu předplatíte. Současná nabídka a spektrum časopisů je tak široké, že si z nich musí vybrat úplně každý. A i kdyby váš obdarovaný neměl žádné specifické zájmy, stále můžete sáhnout po magazínu obecného zaměření (například s reportážemi, příběhy "ze života" a podobně). Výhodou tohoto dárku je nejen to, že nejde o jednorázovou záležitost, ale i skutečnost, že se při jeho objednání nemusíte vzdálit z obýváku.

2. Cesta do teplých krajů

Neexistuje lepší dárek než možnost úniku před vlezlou zimou do teplých krajů. Nemusíte přitom kupovat zájezd, který vám vyluxuje těžce zkoušené konto. Podívejte se raději po výhodných nabídkách letenek. Itinerář cesty si potom bude moci obdarovaný sestavit podle svého vastního vkusu. A rozhodně budete mít z čeho vybírat: Například společnost Turkish Airlines, která má v nabídce víc než dvě stě destinací, aktuálně nabízí zpáteční letenky z Prahy do tanzánského Dar Es Salaamu jen za 15 556 Kč, nebo do indického Dillí za 13 614 Kč. Můžete si být absolutně jistí, že výlet na africké safari nebo za jinou exotikou vejde do dějin vánočních dárků. A opět jej můžete pořídit z pohodlí vlastního domova.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jednoduché vánoční dekorace za pár korun
Murphyho vánoční zákony pro muže
Vánoční test: Kdo nosí dárky ve světě?
Skřípnutá oční víčka, aneb nejbizarnější vánoční úrazy
12 věcí, které mohou být matkám o Vánocích ukradené