Menu
Úvod  › 

10 zážitků, které byste si měli dopřát ještě tohle léto

Válení na koupališti, nebo cestu do Chorvatska přenechte lidem bez fantazie a užijte si tohle léto ve velkém stylu. Následujících deset zážitků si prostě musíte dopřát ještě letos.

1. Letní jízda.

Vezměte si pár dní volno, nebo vyrazte alespoň na víkend s plnou nádrží nazdařbůh tam, kam vás silnice a intuice zavedou. Zkrátka road movie ve vlastní režii. Je úplně jedno, kam dojedete, účelem je poznat místa, která byste za normálních okolností nejspíš minuli.

2. Hudební festival.

Jestli jste si ještě nestihli vychutnat pořádnou dávku letní muziky, rychle si najděte alespoň jeden festival, jehož program vás osloví. Nikde jinde nenačerpáte tak nakažlivou atmosféru a energii jako na letním festivalu.

3. Dávka adrenalinu.

Kdy jindy si dopřát adrenalinové zážitky než v létě? Uspokojte svou touhu po dobrodružství, seberte odvahu a dopřejte si to, co chcete už roky vyzkoušet. Tandemový seskok, bungee jumping, jízdy v závodním speciálu, nebo prakticky jakýkoli zážitek, po kterém toužíte, najdete například na www.firmanazazitky.cz. Přestaňte o svých adrenalinových snech jen mluvit, tohle léto je ideální k jejich realizování.

4. Party u bazénu.

Nemusí vám být nutně osmnáct, abyste ocenili půvab, který bazénová party má. Pokud nemáte k dispozici vlastní bazén, domluvte se s někým, kdo jej vlastní. Zahoďte předsudky a užijte si tu vzrušující kombinaci polooblečených těl, vody, koktejlů, případně i letního flirtování. Mejdan u bazénu si spolehlivě užijete v jakémkoli věku.

5. Skvělá kniha.

Vypněte minimálně na den telefon, lehněte si na zahradě, nebo si vyložte na balkóně nohy nahoru a dopřejte si ten luxus, kdy se naprosto ztratíte v dobré knize. Nic se nevyrovná pocitu, kdy raději nejdete vůbec spát, protože zkrátka musíte vědět, jak to dopadne.

6. Koktejlová kocovina.

Jestliže se vám nepodaří alespoň jednou opít se barevnými koktejly, nemůže být vůbec řeči o tom, že byste si užili léto.

7. Venkovní trénink.

Pokud zatím zatvrzele chodíte do posilovny, je nejvyšší čas najít si venkovní aktivitu a alespoň párkrát si vyzkoušet, jaké je to sportovat na čerstvém vzduchu. Zjistíte, že váš trénink má najednou úplně jiné grády.

8. Letní flirt.

Je jedno, zda jste single, nebo zadaní, užijte si letní nevinný flirt, při kterém nejde o nic jiného než o výměnu úsměvů, dlouhých pohledů a dvojsmyslných poznámek. Nikomu tím neublížíte a sobě zvednete sebevědomí.

9. Probdělá noc.

Noc, kterou prokecáte, propijete, protančíte, prochodíte, nebo promilujete, je důkazem toho, že ještě nejste staří. Dejte si ji toto léto.

10. Den pro sebe.

Můžete ho klidně prospat, prochodit, pročíst, nebo prosportovat. Důležité je, že to bude den jen a jen pro vás. A během něj budete mít jediný úkol; věnovat se pouze sami sobě.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články