Menu
Úvod  › 

10 signálů, že stále miluje bývalého

Máte podezření, že vaše milá není duchem tak úplně u vás a ve vaší posteli, ale u svého bývalého? Jak si ověříte, že se ještě nestihla odmilovat a stále myslí na vašeho předchůdce? Nabízíme návod v deseti krocích.

1. Stále o něm mluví.

Je jasné, že pokud si nenabrnknete neposkvrněnou pannu, riziku srovnání s bývalými se vystavíte vždycky, ale je rozdíl mezi ojedinělou zmínkou a vzpomínkou na bývalé vztahy a neustálým pitváním a srovnáváním. Pokud se nedokáže odstřihnout od již skončeného vztahu, odstřihněte se co nejrychleji vy od ní.

2. Nemluví o něm vůbec.

Hodinové monology o jejím ex jsou sice zničující, ale opačný extrém také nevěstí nic dobrého. Pokud se brání i vyslovení jména svého bývalého, není schopna o něm jakkoli mluvit (ani v dobrém, ani ve zlém), nejspíš se ho snaží úpěnlivě vytěsnit ze své hlavy a stále se jí to nedaří.

3. Internetové sledování

Sjíždí na internetu neustále jeho profil na Facebooku? Je jeho jméno nejčastější adresou ve složce odeslané maily? Nacházíte v historii počítače neustálé přihlašování se na spolužáky, protože on tam chodí také? V tomto okamžiku už by měla blikat všechna varovná světla, která máte k dispozici.

4. Příliš těsný kontakt

Neustále si volají, píšou maily, scházejí se v hospodě na pivo a ona vám setrvale tvrdí, že jste paranoidní a nechápete sílu kamarádství. Buďte ujištěni, že vaše mravenčení okolo žaludku, které se dostavuje, kdykoli si ona obléká minisukni na "kamarádské" setkání s ním, není paranoia ale normální pud sebezáchovy.

5. Plete si vaše jména při sexu.

Jistě, strávila s ním dlouhou dobu, možná i několik let, a má právo na to, aby vás například při hádce omylem oslovila jeho jménem. Ostatně možná i vám občas uklouzne jméno vaší bývalé. Naprosto neomluvitelné je to však v průběhu sexu. V tomto okamžiku má být soustředěná pouze na vás a myšlenka na jejího bývalého tady nemá žádné místo.

6. Nechává si vzpomínky.

Je normální, že si lidé těsně po rozchodu nechávají několik suvenýrů ze skončeného vztahu. Pokud však několik měsíců poté, co se rozešli, stále visí na stěnách jejich společné fotky a ona spí v jeho tričku, vsaďte svou výplatu na to, že stále doufá v obnovení jejich vztahu.

7. Výkyvy teplot

V jednom okamžiku by vás samou láskou zkonzumovala a za chvíli je jako ledová královna a naprosto nesmyslně odtažitá. Pokud váš vztah připomíná horskou dráhu a žhavé chvilky střídají nelogická ochlazení, nejspíš nemá ve svých citech ještě jasno a zmítá se mezi láskou k vám a tomu druhému.

8. Tvrdí, že jste na ni příliš dobrý.

Zásobuje vás kecy o tom, jak si vás nezaslouží, jste na ni příliš dobrý a ona vlastně ještě nevím, jestli se chce vázat? Potom si buďte jisti, že je na scéně ještě jeden hráč.

9. Problémy v ložnici

Její migréna už je setrvalý stav, sexu se vyhýbá, co to jde, a když už k něčemu náhodou dojde, stejně to za moc nestojí. Otázkou je, proč s ní i přesto zůstáváte?

10. Máte divný pocit.

Vaše instinkty jsou stejně dobrým ukazatelem jako cokoli jiného a pokud máte pocit, že záležitost a jejím bývalým není tak úplně minulostí, něco na tom nejspíš bude. Zkuste se jí zeptat přímo, jak to s ním vlastně má, ale připravte se předem na možnost zničující upřímné odpovědi.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 věcí, které nesmíte říci o své bývalé
Slepovaný vztah: Máte do toho jít znova?