Menu
Úvod  › 

10 signálů, že to bude jen na jednu noc

Skončili jste v posteli hned první noc a vy si děláte naděje na to, že by z toho mohlo být něco víc. Následujících deset signálů vám ale dá jasně najevo, že to bude skutečně jen na jednu noc.

Skončili jste spolu v posteli po několikahodinové známosti a i když už vám dávno není patnáct, vzadu v hlavě vám nějaký hlásek našeptává, že by to třeba nemuselo skončit jen u jedné noci a mohlo by z toho být něco víc. Existují samozřejmě románky na jednu noc, které se rozvinou do dlouhodobého vztahu, ale jestli se objeví některé z následujících signálů, s pokračováním spíše nepočítejte:

1. Nechce o vás nic vědět.

Jde mu jen o sex a chvilkové potěšení, takže jakékoli osobní informace z vašeho života ho rozhodně nezajímají. Jakmile se pokusíte naservírovat mu nějaký detail ze svého soukromí, převede řeč jinam, nebo jen zdvořile naslouchá, rozhodně neklade žádné doplňující otázky, protože ho to zkrátka nezajímá.

2. Dá si pozor, aby u vás nic nezapomněl.

Protože už se nemíní nikdy vracet, dává si zatracený pozor, aby u vás nezapomněl ani ponožku. Zkrátka nechce mít jediný důvod, proč by vás měl ještě někdy vyhledávat.

3. Bez spojení.

Možná se vám podařilo vyloudit z něj telefonní číslo, mailovou adresu, nebo si vás přidal na facebookový profil, ale tím to také končí. Na vaše zprávy jednoduše neodpovídá a pokud už vám telefon zvedne, nikdy nezavolá zpět.

4. Bez snídaně.

Pokud už zůstane do rána, snaží se okamžitě po probuzení co nejdřív zmizet. V několika minutách na sebe nahází oblečení a už stojí za dveřmi. O nějaké společné snídani nemůže být ani řeči.

5. Nereaguje na vaše návrhy.

Když ráno nesměle navrhnete, že byste se někdy mohli sejít na kávu, nebo jít společně do kina, dělá, že vás neslyšel, nebo vám neurčitě slíbí, že "možná někdy."

6. Tají svoje soukromí.

Tají před vámi i takové základní věci, jako je například místo, kde pracuje, a podobně. Zkrátka chce předejít tomu, abyste ho mohla vyhledat a kontaktovat.

7. Vyhýbá se vám.

Potkali jste se v místním klubu? Potom se můžete vsadit, že několik dalších týdnů do něj nezavítá. Chce eliminovat možnost, že byste na sebe mohli v dohledné době narazit.

8. Nevyvíjí iniciativu.

Sám neudělá vůbec nic pro další budoucí kontakt a míč je neustále na vaší straně hřiště. To vy mu musíte říct o telefonní číslo, vy ho musíte zkontaktovat na Facebooku a tak dále.

9. Prázdný dům.

Pokud vaše zoufalství dosáhne už takového stádia, že se odhodláte vyhledat ho u něj doma, nechá se bez problémů zapřít, nebo jednoduše dveře neotevře, i když doma prokazatelně je.

10. Minimum něžností.

Jediné něžnosti, které je ochoten vám uštědřit, jsou ty v rámci svádění. Ráno (pokud tedy nepraktikujete ranní sex) už nečekejte, že by vás spontánně objal, nebo políbil.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články