Menu
Úvod  › 

10 signálů, že by si dala říct

Líbí se vám, máte pocit, že s vámi flirtuje, ale samozřejmě se nehodláte ztrapnit odmítnutím. Podle následujících deseti signálů poznáte, že vás skutečně chce.

1. Koketuje s barmanem

Flirtující ženy neznají míru a mírným koketováním s barmanem nebo číšníkem vám dávají najevo, že jsou k mání. Navíc vám tak podvědomě dokazují, že jsou přitažlivé a trochu kalkulují s vaší žárlivostí. Pokud na dva úsměvy směrem k vám připadá jeden směrem k chlápkovi za barem, nenechte se odradit. Ve skutečnosti vám tak dává najevo, že ji zajímáte.

2. Rozhlíží se

Je v hospodě se svou kamarádkou a vy si nejste jisti, jestli můžete přistoupit a kontaktovat ji? Pozorujte si a pokud se rozhlíží kolem sebe, klidně do toho jděte. To, že se nevěnuje naplno svému doprovodu a těká očima, znamená, že podvědomě vyhledává muže vhodné k flirtu a kontaktu.

3. Hraje hry

Účastní se klání v šipkách, kulečníku, nebo bowlingu. Pokud vyrazíte s celou partou a ona se zapojí do kolektivních her (i v případě, že jí nijak zvlášť nejdou), je jasné, že chce být s vámi a možná doufá i v bližší fyzický kontakt.

4. Pije

Objednává si jeden koktejl za druhým? Radujte se. Pokud nezapíjí žal po čerstvém rozchodu, nejspíš se snaží otupit zábrany a svou nesmělost. Pokuste se ji ale oslovit ještě v době, kdy bude schopná artikulovat.

5. Oční kontakt

Pokud vás neustále fixuje očima, setkáváte se pohledy a navíc k tomu občas přidá ještě úsměv, věc je jasná a není o čem přemýšlet. Chce, abyste za ní přišli a zahájili duchaplnou konverzaci.

6. Rozšířené zorničky

Nic neprozradí její zájem tak dokonale jako rozšířené zorničky. Pokud je člověk stimulovaný, jeho zorničky se samy od sebe rozšíří. Bezpečně tak poznáte, že pro ni nesplýváte s nábytkem v místnosti.

7. Přisune se blíž

Ať už proti sobě stojíte nebo sedíte, naklání se k vám, nebo udělá směrem k vám krok. Jakmile zpozorujete snahu zmenšit vzdálenost mezi vámi, na nic nečekejte a postupujte ve svádění o úroveň výš.

8. Použije jazyk

Už jste překonali prvotní ostych a navázali kontakt? Na konci večera ji zkuste lehce políbit na ústa. Pokud bude váš polibek opětovat a dokonce do něj zapojí i jazyk, máte vyhráno a je jasné, že v začaté práci chce dál pokračovat. Pokud zůstane u nesmělého líbnutí, pořád budete působit jako slušný hoch.

9. Žvaní

Nezavřela pusu od té doby, co jste ji oslovili? Potom je jasné, že se jí líbíte. A navíc máte jedinečnou možnost umlčet ji polibkem.

10. Má na sobě sexy kalhotky

Ženy si oblékají sexy spodní prádlo pouze v případě, že nevylučují možnost, že by ho mohly někomu ukázat. Pokud pod její sukní objevíte červená tanga, je jasné, že dnes večer nezůstane u prohlížení sbírky motýlů.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Umění svádění: Jak ji dostat do postele
Jste pro ženy přitažliví? Rozhodne váš hlas
7 věcí, které ženy na mužích nesnáší
Co byste se měli naučit od starších mužů