Menu
Úvod  › 

Pánové, zahoďte žiletky a nechte se hýčkat!

Úprava zevnějšku není doménou pouze žen - stále více mužů dbá na svůj vzhled, což především dámy vítají s nadšením. Zatímco u žen je na denním pořádku líčení a starost o pleť, u mužů představuje každodenní rutinu holení. Pokud chce muž dobře vypadat a působit upraveným dojmem za jakékoli situace, ten se musí chopit žiletky nebo holicího strojku pravidelně. Jen málokterou ženu láká neupravený plnovous, kdy jednotlivé chloupky nevzhledně trčí do všech stran. Naopak jen málokterého muže tato povinnost baví - přeci jen komu by se chtělo postávat u zrcadla s pěnou na tváři? Pánové, zkuste to tedy jinak - i vy se totiž můžete nechat hýčkat!

Vraťte se k tradici prověřené léty

Holení k mužům patří již odnepaměti. Dokonale upravená tvář proto není výsadou pouze dnešní doby. Jediné, co se změnilo, je technika pánského holení. Zatímco dnes jsou v kurzu buď klasické strojky na žiletky, nebo elektrické strojky, dříve se muži uchylovali k holení břitvou. Ačkoli by se zdálo, že tomuto způsobu dávno odzvonilo, není to tak úplně pravda - i dnes můžete vyzkoušet holení břitvou v Praze, kde poznáte kouzlo tohoto způsobu úpravy pánské tváře, kterému okamžitě přijdete na chuť a už nikdy po žiletce nesáhnete. Nevěříte?

Kam za luxusem a příjemným zážitkem?

Holení břitvou není pouze prostředkem k tomu, aby pánská tvář působila upraveně a dala tak jasně najevo, že o sebe daný muž pečuje. Navštivte pánské holičství v Praze a poznejte kouzlo tohoto okamžiku. Nejenže o vás bude po všech směrech dokonale postaráno, ale zároveň si příjemně popovídáte s milým personálem a ochutnáte vytříbenou whisky. A pokud vám v návštěvě brání strach, pak věřte, že je naprosto zbytečný! Zdejší personál to s pomůckami umí a vy tak budete v těch nejlepších rukách. Potřebujete další informace? Chcete se podívat na video přímo z místa pánského holičství? Více na Barberswife.cz!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články