Menu
Úvod  › 

Móda pro horké léto

Modely pro následující jaro a horké léto budou plně ženské, rozmanité a odrážející styl i sebevědomí svých majitelek. Ponesou se v duchu praktičnosti, elegance a pohodlí. Dnešní móda je velmi pestrá a vybere si úplně každý.

Libujete-li si v elegantních košilích, proužcích, voláncích, skládaných sukních, lodičkách, stejně jako ve sportovních legínách, volné mikině s kapucí, botaskách, riflích, pak se máte na co těšit.

Móda

Když se zkříží elegance a sport

Některé modely lze totiž kombinovat, proto nebude ničím divným, když uvidíte ženu oděnou do tří barevných legín, sportovních tenisek na podpatku a tričku s volánkem kolem výstřihu. Jestliže takováto extravagance není zrovna vašim šálkem kávy, pak zůstaňte věrná klasice a nic tím nepokazíte.

Elegantní halenka + rifle s dírami

Rifle s dírami nadále budou velice TOP, doplněné o elegantní halenku a boty na jehlovém podpatku nepůsobí vůbec tvrdě. Důležité je zkrátka umět kombinovat jednotlivé modely k sobě.

Odhalená ramena

Sezóna topů s odhalenými rameny je za námi a přichází chladné období, kdy je vyměníme za teplý a huňatý svetr. Jestliže jste si tento typ oblečků oblíbila, pak nezoufejte. I příští rok budou v kurzu, a to hned v různých stylech.

Sportovní elegance

Rifle a tričko snad nevyjdou z módy nikdy. Stačí si k tomu vzít elegantní sáčko, lodičky na podpatku a koženou kabelku, včetně dalších módních doplňků, jako je stylový opasek, náramek či náhrdelník a nikdo nemůže říci ani ťuk.

Košilové šaty

I ty se už nějaký ten pátek těší popularitě. Vídat je můžete i v roce 2018. Jsou pohodlné, velmi ženské a sexy. Prim hrají opět doplňky, jako je třeba zajímavý pásek, hodinky, kabelka, sluneční brýle.

Inspirace pro módu

Zdroj: www.youtube.com/watch?v=z1KcQZO_zzk

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články