Menu
Úvod  › 

Jaká barva spodního prádla vám bude slušet?

Plánujete žhavou noc? Potom nutně potřebujete dokonalé spodní prádlo. S našimi tipy vyberete takové, ze kterého půjde váš partner do kolen.

Koupila jste si červenou krajkovou soupravičku přesně ve stylu šantánových tanečnic ve snaze pobláznit svého drahého, ale výsledkem jsou jeho cukající koutky a nepříjemný pocit, že jste to s výběrem přestřelila? I když si pořídíte dokonale padnoucí prádlo, nemáte ještě zdaleka vyhráno. Nevhodným materiálem nebo barvou můžete požadovaný efekt dokonale zazdít. Víte, jak vybrat spodní prádlo, aby mu vyrazilo dech a vám zajistilo žhavou noc? Nechte se inspirovat radami profesionálů!

Správná barva

Výběr barvy spodního prádla, která vám dokonale sedne a podtrhne vaši osobnost, závisí na mnoha věcech; především vezměte v úvahu efekt, kterého chcete dosáhnout. Chcete být za něžnou vílu, nebo sexuální dračici? Jak vypadá váš erotický život? Jestliže mezi vaše klasické sexuální pomůcky patří latexová kukla a bičík, v rozevláté košilce s něžnými kvítky budete působit v lepším případě nepatřičně, v horším směšně.

Při spodního prádla musíte brát v úvahu i váš barevný typ - tedy barvu vlasů, očí a kůže. Správná barva spodního prádla dokáže podtrhnout vaše silné stránky a zakrýt případné nedostatky, takže budete vypadat jako skutečná sexbomba.

Barva vlasů

Začněte s barvou vlasů. Jste blondýna, nebo bruneta? Světlovlasým ženám budou slušet měkké, světlé barvy a skvěle na nich vynikne celá škála pastelových odstínů. Světlé odstíny podtrhnou barvu vlasů, aniž by jí přebily. Příliš tmavé a agresivní barvy odpoutají pozornost od vašeho obličeje a výsledek potom bude působit mnohem méně sexy.

Brunetky by se zase měly zaměřit na tmavé syté barvy. Zapomeňte protentokrát na provařenou černou a vyzkoušejte například hnědou nebo tmavě zelenou. I když jde o netradiční odstíny, ženy s tmavými vlasy v nich vypadají neodolatelně.

Jestliže se pyšníte zrzavou hřívou, vsaďte na světlé odstíny barev - cihlovou, světle modrou, růžovou, či světle zelenou. Mějte na paměti, že barva by měla podtrhnout vaše přednosti a vzhled a nikoli od něj odvádět pozornost. Uvědomte si, že to není prádlo, co mužům připadá přitažlivé, ale vaše vnady. Prádlo je pouhý obal, který je podtrhuje a "prodává."

Barva očí

Teď se zaměřte na svou barvu očí. I když vám to může připadat jako detail, oči jsou velmi důležitým faktorem při výběru toho správného prádla. Obecně lze říci, že ženy s jakýmkoli odstínem modrých očí budou vypadat nejlépe právě v modrých odstínech. Na výběr máte z celé škály od světle modré, přes azurovou, mořskou modř až po temně modrou. Vynikající službu vám prokáže také poněkud netradiční kombinace modré s hnědou, která skvěle podtrhne barvu vašich očí.

Zelenookým ženám budou logicky nejvíc slušet zelené odstíny, ale rozhodně se nemusí omezovat pouze na ně. Nedostižná je kombinace zelené a červené, například v květinových potiscích.

Nejšťastnější z hlediska výběru barvy jsou ženy s hnědýma očima. Těm totiž bude slušet prakticky jakákoli barva spodního prádla.

Odstín pleti

Nepodceňte ani přirozený tón vaší pleti. Není zapotřebí vybírat nutně prádlo, které bude s tónem vaší pleti kontrastovat. Naopak splývající odstín může někdy působit naprosto neodolatelně. Ženy se světlou pokožkou by se měly držet pastelových tónů, které korespondují s barvou jejich vlasů a očí, a působí velmi sexy. Pokud máte nažloutlý odstín kůže, vybírejte mezi sytými odstíny. Ženy pyšnící se snědou kůží se nemusí při výběru ničím omezovat, protože budou vypadat skvěle v jakékoli barvě. Světlé tóny zvýrazní přirozený odstín pokožky a tmavé vám zase dodají exotický nádech.

Pokud si nejste jistá, vždy můžete samozřejmě investovat do černé nebo bílé varianty, se kterou se sice nedá šlápnout vedle, ale výsledek působí poněkud nudně.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články