Menu
Úvod  › 

Jednodílné plavky? Skvěle vypadají a zakryjí nedostatky

Jednodílné plavky jsou velmi žádané a představují svatý grál mezi plavkami. Jednak při koupání vypadají dobře, ale perfektně se hodí i k letnímu oblečení: sukýnce či kraťasům. Využijete je jak na pláži, promenádě, tak večerní párty namísto topu. Jde o parádní kousek, který se dobře nosí a ještě lépe se na něj dívá. Vybírat lze z nepřeberného množství barev, vzorů, střihů.

Plusy a mínusy jednodílných plavek

Právě střih plavek rozhoduje o tom, zda se dá v plavkách i opalovat. Tak jako vše má své klady a zápory, tak i jednodílné plavky. Patrně jednou nevýhodou je, že mnohdy zakrývají až příliš hodně těla, tudíž nejsou vhodné na opalování. Pokud opalování však není to, co hodláte na pláži dělat, pak jejich další bonusy uvítáte. Jednodílné plavky sluší každé postavě, vypadají sexy a dokážou maskovat řadu nedostatků.

Výhody jednodílných plavek

  • Jestliže nepatříte k dívkám, které se pyšní mírami modelek a naopak jste pyšnou majitelkou madlíček lásky a bříška, pak jsou jednodílné plavky perfektním řešením. Dokážou zakrýt faldíky i bříško. Některé velmi elastické a pevné materiály umí bříško i stáhnout, stejně tak i pozadí.
  • Další výhodou je, že jednodílné plavky skryjí kožní defekty. Ať už jde o strie, jizvy či nějaká mateřská znaménka.
  • Jednodílné plavky jsou vhodnou variantou také pro ženy s větším poprsím. Lépe fixují ňadra a poskytují lepší oporu.
  • Sluší baculkám i sportovním postavám. Jednodílné plavky sluší zkrátka každé ženě. Vždy je však vhodné vybrat správný střih s ohledem, aby zakrýval to, co má. Silnější ženy ocení širší ramínka u podprsenkových košíčků, méně vykrojené kalhotky apod. Sportovním postavám budou lichotit plavky s různými výkroji, kde vystaví na obdiv více svého těla.

Plavky a top v jednom

Mnohé jednodílné plavky zdobené řetízky, kamínky apod. lze využít i jako top. Ať už na promenádě nebo nějakém večírku. Stačí si obléci k tomu kraťasy, sukýnku nebo letní kalhoty.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články