Menu
Úvod  › 

Tipy jak nosit bílé džíny

Bílé džíny jsou fajn a nejen v létě. Sluší mužům i ženám. Nicméně vždy je lépe obléci si je za suchého počasí. Určitě byste neradi získali puntíky a cákance v dešti či břečce. Proto jsou vhodnějšími obdobími pro jejich nošení jaro a léto. Bílých riflí se mnoho lidí obává, přitom zbytečně. Zahoďte předsudky a jedny si pořiďte, litovat rozhodně nebudete. Přinášíme pár tipů, jak je nosit.

Nemyslete si, že bílé džíny jsou vhodné jen na výlet lodí či promenádu. Jsou universálnější víc, než si myslíte. Jinými slovy, bílé rifle unosíte zcela stejně, jako modré nebo černé. K bílé barvě se dobře kombinuje cokoliv. Přes další barvy, doplňky, obuv. Hodí se k nim plátěné tenisky stejně, jako lodičky. Jsou ideální outfit do práce, města i posezení s přáteli v příjemné hospůdce. Ať si vyberete skinny, volné roury nebo střih boyfriend jeans, vždy si s nimi můžete vyhrát a doplnit je o další zajímavosti. Nosit bílé rifle neznamená, že musíte mít nutně velikost XS. Vždy je to otázka správně zvoleného střihu, spodního prádla a mít kapku módního citu.

Zdroj: https://www.flickr.com/photos/skohlmann/15728652233/

Bílá od hlavy k patě

K bílým džínům si klidně natáhněte bílou košili s límečkem a světlounký svetr. Celý bílý outfit potřebuje k dokonalosti skutečně jen málo. Stačí doplnit o výrazný šperk (třeba náhrdelník či náušnice) a zvolit zajímavě řešený vršek.

Bílé rifle, plátěné tenisky a tričko

K bílým riflím se hodí skutečně kdeco. Patříte-li spíš k sportovně založeným lidem, pak si oblékněte tričko nebo tílko, svetřík či mikinu a plátěné tenisky.

Námořnický styl

Rok 2018 přeje proužkům. Proto si klidně natáhněte bílé rifle a k nim proužkované tričko ala námořník v bílo/modré kombinaci. Pro léto jako stvořené. Na nohy pak bílé sandály.

Elegantní bílá

Máte nějaké to kilo navíc? To vůbec nevadí. Klidně si natáhněte bílé rifle rovného střihu a volnější (ne plandavou) košili neutrální barvy sahající k bokům. Neutrálními barvami myslíme camel, béžovou, pudrově růžovou apod. Doplňte o světlé lodičky a můžete vyrazit a být za dámu. Celkový look zůstane decentní, jednoduchý a přitom zajímavý.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články