Menu
Úvod  › 

Jak vybrat tričko s ohledem na účel?

Hledíte do své šatní skříně a postupně zjišťujete, že možnosti vašich triček jsou výrazně omezené? Pokud ano, podívejte se s námi na to, jak to pravé vybrat. A je jedno, zda se bude jednat o pánská trička, nebo o dámský model. To první, na co se zaměříme, je využití trička na klasické domácí nošení. Pokud právě takové vybíráte, nemusíte hledět nutně jenom na jeho design, jelikož stejně tak je dobré hledět také na pohodlnost materiálu. U takového trička hraje roli především to, aby bylo co možná nejpohodlnější. Na to myslete i při výběru velikosti. Nic nezkazíte tím, pokud bude o číslo větší.

Hledáte tričko na volnočasové nošení?

Podívejme se také na situaci, kdy hledáte tričko určené pro volnočasové nošení. Zde nehledíte jenom na to, aby bylo pohodlné, ale hlavně na jeho design. Originální trička jsou v tomto ohledu základ. Čím je tričko zajímavější, tím lépe. Navíc možností, kam si ho můžete vzít, je více než dost. Mezi některé, které patří mezi hlavní, můžeme zařadit:

Zdroj:Stylové tričko

  • Běžný školní nebo pracovní den
  • Oslava nebo párty
  • Zajímavý výlet

Určitě nezapomínejte ani na správnou velikost, která by měla odpovídat té, kterou nosíte běžně. Pokud jde o materiál, je dobré vsadit na jasnou a osvědčenou klasiku. Tou v daném ohledu není nic jiného, než bavlna.

Potřebujete tričko na sport?

Vyznáváte aktivní životní styl a v souvislosti s tím hledáte tričko, které byste mohli využít? Pokud ano, jeho design zde nehraje zase až takovou roli. To, co byste měli zohlednit primárně, jsou jeho funkční vlastnosti. Ty souvisí s použitým materiálem. Co by měl umět? Měl by nabídnout možnost dobře odvádět pot, stejně jako teplo od vašeho těla. Díky tomu budete mít jistotu, že i dlouhodobá a náročná sportovní aktivita pro vás bude maximálně pohodlná. Dále nezapomínejte ani na střih trička, který by vás neměl nikde řezat, ani nikde škrtit.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články