Menu
Úvod  › 

Trendy na letošní zimu pro něho

Trendy nesledují pouze ženy, ale i muži, kteří jdou s dobou. Vídat dnes muže na pedikúře, manikúře, kosmetice není ničím neobvyklým. Mnohdy to i jejich povolání vyžaduje. Takový číšník například v luxusní restauraci musí mít i oholené ruce ? pryč s nežádoucím ochlupením. Proč by se tedy i muži nemohli oblékat stylově, podle posledních výkřiků módy?

Pravdou je, že nákupní horečka se většinou připisuje ženám, ale v poslední době přibývá i počet mužů, kteří bedlivě střeží módní svět a číhají, kdy bude příležitost opatřit si nějaký parádní kousek za solidní peníz. Na co se mohou letos pánové těšit?

Zdroj:https://pixabay.com/en/snow-winter-white-cold-weather-2589644/

Orientovat se dnes ve světě módy není vůbec snadné, protože panuje naprostá svoboda. Navíc se různé módní značky předhánějí a každá chce přijít s něčím novým. Pokud jste si mysleli, že červená barva je určená výhradně ženám, pak je to omyl. Právě tato barva se hodně promítá do pánské kolekce podzim/zima 2017 - 2018.

Nové barvy, střihy, materiály

K zimě neodmyslitelně patří bundy a kabáty. Zda půjde o elegantní či sportovní pojetí záleží nejen na konkrétním muži, ale i příležitosti. Jestliže chcete být však IN, budete muset opustit zaběhnuté konvence a zkusit trochu extravagance. Nejen co se barev týče, ale i střihů a materiálů.

Módní trendy se točí okolo všeho, co je zatím neznámé. Většinou móda neškodně rotovala a v určitých intervalech se vracela v malé proměně zpátky. Nic takového se však v pánské módě již neděje. Proto na ulici můžete spatřit muže v červených kalhotách ala efekt kůže, doplněné elegantním krátkým kabátkem s opaskem ledabyle obtočeným kolem pasu, bílém roláku a černočervené kotníkové sportovní obuvi. A opravdu neutekl z cirkusu, tohle je podoba módních trendů 2017/2018. Chybět nebudou zajímavé účesy, plnovousy a pokrývky hlavy v podobě kšiltovek a čepic. Pokud si na něco takového opravdu nepotrpíte, pak zůstaňte věrní klasice doladěné jen o zajímavé doplňky. Protože některé modely se hodí skutečně pouze pro přehlídková mola.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články