Menu
Úvod  ›   › 

TOP 5 letních adrenalinových aktivit nejen pro muže

Už se těšíte na léto, koupačku, opalování, výlety a hromadu zábavy? To je určitě moc dobře, protože léto slouží nejen k odpočinku a relaxaci, ale také dobíjení baterií sportem a jinými aktivitami. Člověk zkrátka musí čas od času vypnout a přijít i na jiné myšlenky. Patříte-li k těm, kteří zbožňují adrenalinové aktivity, pak se nechte inspirovat dnešním článkem.

Moto adrenalin

Zařádit si můžete během léta například na čtyřkolce. Váš tlak bude stoupat společně s ručičkou na tachometru. Rozhodně se jedná o nevšední zážitek plný zábavy a vzrušení. Jízdu lze absolvovat na trati, ale i v drsném přírodním terénu, záleží, zda si troufáte.

Zdroj:Adrenalinové aktivity

Paragliding

Vznášet se jako pták a kroužit nad mořem, řekami, jezery či horami a lesy. Zní to vskutku nádherně a věřte, že jde o celoživotní zážitek. Dojetím budete sotva lapat po dechu. Překrásná příroda dole pod vámi a srdce v krku z hrůzy, jak budete stoupat k výšinám.

Flyboarding

Flyboarding představuje dokonalý vodní zážitek, při kterém si nazujete boty s tryskami. Hlavním úkolem je udržet balanc, protože trysky vás vynesou až deset metrů nad vodní hladinu. Pod nohami tak můžete mít výkon až 185 koní. Voda se požene tryskami tak prudce, jako krev vašimi žilami z tohoto dobrodružství.

Hoverboarding

Tento adrenalinový zážitek nadchne skutečně každého. Díky němu se vznesete až 5 metrů nad vodní hladinu při rychlosti 25 km/hodinu. Tomu, kdo má pro strach uděláno se naskytne příležitost zkombinovat klasické surfování, snowboarding a kitesurfing.

Vodní lyžování

Vodní lyžování je bezva zážitek stvořený pro horké léto. Ovšem i tak si vyžaduje určitou obratnost a cvik. Tento sport je vhodný také pro děti, tudíž i ony si mohou přijít na své a zapamatovat si takové léto jednou provždy.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Adrenalin