Menu
Úvod  › 

Setkání s jeho rodiči: Jak se na to obléci

Už je jasné, že tomu neujdete a budete se muset setkat s jeho rodiči. Jak se obléknout, abyste obstála pod drobnohledem potenciální tchyně a nepřipadala si zároveň jako klášterní chovanka?

Jen málo věcí je nepříjemnějších než první setkání s jeho rodiči u nedělního oběda. Nevíte, co od nich můžete čekat, o čem se s nimi bavit, jak vás přijmou a jestli vám nebudou dělat problémy. První dojem je vždy nejdůležitější a své šance na úspěch můžete výrazně zvýšit vhodným oblečením. Tady je pět základních tipů, jak vybírat oblečení pro první rodičovské setkání.

Neptejte se ho

Především neočekávejte, že vám partner poradí a pomůže s výběrem vhodného oblečení. Tohle je oříšek, který budete muset rozlousknout jen vy sama. I kdyby měl upřímnou snahu probrat s vámi váš šatník a poradit vám (o čemž se dá s úspěchem pochybovat), na jeho odhad raději nespoléhejte. Velmi pravděpodobně se bude řídit jednoduchou logikou, že je úplně jedno, co máte na sobě, protože on vás miluje a jeho rodiče budou zcela jistě také.

Nic vyzývavého

Můžete mít nohy jako bohyně a břicho vypracované z posilovny, ale rodiče vašeho partnera budou ti poslední, kteří je dokáží ocenit. Nezapomeňte na to, že on bude až do smrti jejich malým chlapečkem a chtějí vedle něj vidět někoho, o kom si budou myslet, že se o něj dokáže postarat. A tento dojem miniaturní minisukní rozhodně nevzbudíte.

Délka ke kolenům

Sukní v klasické délce ke kolenům nemůžete nikdy nic pokazit; vždy působí elegantně, klasicky a upraveně. Nemusíte ji přitom nosit s klasickou blůzou s kanýrky, ale doplňte ji klidně tričkem a lehkým propínacím svetrem, který vám zajistí elegantní a přitom šmrncovní vzhled. Pokud nejste sukňový typ, sáhněte po kalhotách s širokými nohavicemi, působí slavnostněji než obyčejné džíny.

Ukažte svou osobnost

Vyberte si takové doplňky, které máte ráda. Konzervativnější model vám dovoluje větší rozběh v doplňcích, a naopak. Nebojte se ukázat svůj styl a pokud máte oblíbenou netradiční kabelku, či pásek vlastní výroby, klidně si je vezměte. Nemusíte za každou cenu splynout s davem a vypadat jako nenápadná myš.

Upravte se

Nezapomeňte na upravený účes, nehty a make-up v přírodních tónech. To jsou detaily, které dokonale doladí celkový dojem. Opět platí, že výrazný by měl být pouze jeden prvek. Pokud máte nalakované nehty ohnivě červenou, rezignujte na smyslnou rtěnku a těžký parfém. Výrazně nalíčené oči už doplňte pouze leskem na rty a nenápadným lakem na nehty, nebo francouzskou manikúrou.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články