Menu
Úvod  › 

Letní móda pro muže

Bohužel ne všichni muži sledují bedlivě nejnovější výkřiky módy. Ale tu a tam se objeví i nějaký ten znalec, který touží být sebevědomý a elegantní. Pánská móda většinou bývá až přehnaně monotónní. O co by však měl zájem projevit každý muž, jsou košile, které by rozhodně neměly chybět v žádném šatníku.

Bohatá nabídka pánských košil, polokošil a triček letos stojí opravdu za to. Doplnit ji lze o moderní svetr či zajímavou mikinu. Co přesně tedy přináší pánská móda 2017? Jaký rozsah barev a vzorů bude nejvíce relevantní? Jaké materiály zvolili designéři? Odpovědi na vaše otázky najdete právě v dnešním článku.

Zdroj:Pánská letní móda

Průhledné a lesklé materiály

Už je to dávněji, co proběhl v Londýně - London Collection Men a na svět se vydraly trendy na sezónu jaro a léto 2017. Výrazné a květinové vzory se vytrácejí (těm můžeme dát vale) a stejně tak i rozedraným džínům. Ke slovu se hlásí průhledné látky, satén a na obdiv je vystavována vlastní pokožka.

Rozhodně se nemusíte obávat lesklých kalhot, košil a triček, většinou se kombinují s další látkou, takže hledejte takové kusy oblečení, které ukazují třeba pruh na břiše či hrudníku. Pokud takový kus nenajdete a budete chtít být přeci jen IN, každá šikovná švadlena dokáže přešít a upravit obyčejný kus oděvu podle vašich představ - všít někde proužek není zase taková věda. Originalita se totiž cení a podceňují se oděvy, které zkrátka nikdo nemá.

Módní barvy

Kralovat budou odstíny země: hluboká zelená, okurková, hnědá a další zemité odstíny, jež evokují představu Indiana Jonese, ale vsaďte na to, že půjde o velmi stylovou záležitost. Jsou synonymem dobrodružného a mužného šatníku. Ze vzoru je to kostka, která se letos ujala. Ať už na saku, kalhotách či košili. Pamatujte však, že všeho moc škodí, ať nevypadáte jako člen šachového klubu. Letošní móda bude sice elegantní, mužná, ale zároveň přináší ležérnost a pohodovost.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články