Menu
Úvod  › 

Ploché bříško do plavek ? jak na to?

Jaro nám již pár dní oficiálně kraluje a nebude to tak dlouho trvat a objeví se tu nejhřejivější roční období, kterého se již řada z nás nemůže dočkat ? léto. S létem přichází ruku v ruce nejen vysoké teploty a touha odhalit kousek holé kůže, ale i chození k vodě a chtě nechtě i vystavování našich těl v plavkách ? a to je skutečnost, které se většina žen děsí jako čert kříže. Možná ani vaše postavička není po zimním období úplně dokonalá a vy tajně toužíte shodit nějaké to kilo, které vám v oblasti bříška zůstalo ještě po vánočních svátcích. V dnešním článku vám poradíme, jak docílit plochého bříška, které se v plavkách rozhodně nebudete stydět hrdě ukázat!

Nikdo nechce pivní pupek

Pneumatice kolem břicha se s humorem často přezdívá pivní pupek. I když je tato doména spíše záležitostí mužů, i ženy by si měly dát pozor na příjem alkoholu - ten plochému bříšku totiž dvakrát napomáhá. Uvědomte si, že alkohol podporuje růst špíčků a jestliže je vaším cílem dosáhnout bříška jako prkno, pak byste se těchto radovánek ve svém vlastním zájmu měli vzdát.

Když voda pomáhá

Určitě pro vás nebude žádným překvapením, že s otázkou hubnutí úzce souvisí dodržování pitného režimu. Na ten byste rozhodně neměli zapomínat. Voda z vašeho těla odplaví škodliviny v něm usazené po zimním období a podpoří tak váš metabolismus a zároveň i spalování tuků. Navíc voda potlačuje pocit hladu, díky čemuž toho méně sníte.

Strava jako pomocník

Jestliže jste se chtěli ve snaze zhubnout a dosáhnout tak plochého bříška pustit do diety, doporučujeme vám její přesný opak - tedy pravidelnou stravu. Ta je v tomto případě daleko účinnější, nežli hladovění. S jídlem se to samozřejmě nemá přehánět, proto se doporučuje jíst častěji a menší porce - klidně 5 až 6 porcí denně. Velikost porce upravte svým potřebám a zbytečně nemučte své tělo hlady.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články