Menu
Úvod  › 

4 znaky muže ? podpantofláka

To už je patrně hodně dávno, kdy takový muž pod pantoflem chodil s kamarády na pivo, blafnout na balkón cigárko nebo si dal večeři u televize a talíř do dřezu odnesl, až se mu prostě chtělo. Místo popelníku je na balkóně nový květináč, místo piva s kamarády stačí limonáda a jí se přece u jídelního stolu! Kdyby to náhodou nevěděl.

Na jiné ženy nesmí pohlédnout koutkem oka, kamarády schvaluje partnerka (prvně si je řádně proklepne) a dokonce koníčky má přidělené. Pryč jsou ty časy, kdy jako svobodný muž lezl po skalách, lovil ryby, chodil hrát fotbal nebo bowling. To už naštěstí vykonávat nemusí, protože šlo o neperspektivní koníčky, sudoku či práce na zahrádce je mnohem duchaplnější činnost. A pokud se zrovna partnerka nedívá, může si maximálně vystřihovat obrázky oblíbených aut, protože obrázky žen už tam patrně nebudou, co kdyby jej rozptylovaly.

Zdroj:Podpantoflák

Podpantofláci a zatraceně krátký život

Podle studie Kodaňských psychologů se muži podpantofláci dožívají mnohem nižšího věku než pánové, kteří mají spokojené manželství. Handrkování totiž škodí oběma pohlavím, ale mužům mnohem více. Muži, které partnerka často peskuje a vznáší roztodivné požadavky a vládne železnou vařečkou, upadají do depresí, uvadají a zkrátka umírají až 2x častěji jako mladí, než muži, kteří mají doma klid. Dle odborníků mívají chlapi obecně mnohem méně přátel než ženy, tím pádem více visí na své partnerce. Jde-li o stresující vztah, podepíše se to dřív či později na zdraví, nejčastěji trpí srdce, cévy a zhoršuje se celková kondice. Prostě stres nesvědčí nikomu, proto mnoho mužů než aby se hádalo, raději přikývne. Podle kterých znaků se dá poznat, že je muž "pod pantoflem"?

Znaky muže pod pantoflem

  • Má dominantní partnerku, které se musí ptát, zda může vůbec jít s kamarády na pivo
  • Neustále se s partnerkou handrkuje, ale nikdy nedosáhne svého - její názor je vždy důležitější, než ten jeho. Případně muž vždy všechno odkývá a už se nesnaží nijak prosadit.
  • Žena si kupuje - co chce, kdy chce a klidně i na úkor vybílení společného účtu
  • Žena se nezdráhá zvýšit na svého muže hlas a urazit jej klidně i na veřejnosti - nerespektuje jej jako člověka
Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články