Menu
Úvod  › 

Jaké laky na nehty jsou letos nejvíce trendy?

Pokud sledujete módu, pak vám patrně neuniklo, že letos opět vévodí tři stálice: bílá, černá a červená. Mimo těchto základních barev patří do letošní kolekce pastelové barvy: pudrová, lososová, béžová, zelenkavá, světle modrá, šedivá, růžová a další příjemné barvičky.

Co se týče barev, pak není problém. Ve většině drogérií mívají v nabídce právě ty barvy, které jsou zrovna trendy. Protože i prodejci laků na nehty chtějí k sobě přitáhnout pozornost, nebýt pozadu oprosti konkurenci a mít co nabídnout. Rozhodně se nemusíte obávat, že pokud zamíříte do drogérie na nákup nových barviček, odejdete s prázdnou. Spíš nebude vědět, který si dřív vybrat a tady se na chvíli zastavíme.

Gelové laky na nehty

Už nějakou dobu jsou velmi žádané gelové laky na nehty. Je to proto, že oproti klasickému laku na nehty vydrží déle, učiní nehet pevnějším, ale především mají výtečnou krycí schopnost a syté barvy. Někdy stačí i jedna vrstva, jindy musíte dát dvě. Některé gelové laky usýchají volně na vzduchu do pár minut, jiné vyžadují UV lampu. Ať už si pořídíte tu či onu verzi, vždy se zaměřujte pouze na jednu značku a nekombinuje barvy a další přípravky na zdobení nehtů od jiných výrobců. Složení se většinou liší a laky spolu nekamarádí. Výsledkem je, že se buď vrstva laku odloupne, nebo zkrátka lak nezasychá.

Styly v lakování

Styl, který si vyberete, je čistě osobní preferencí. Zvolit můžete nestárnoucí francouzskou manikúru, která není už dávno omezená jen na klasickou růžovou a bílou barvu či jeden druh zdobení. Dnes existuje spousta typů francouzské manikúry, ale vždy jde o elegantní a čisté linie zdobení. Jestliže milujete hravost, pestrost a barevnost, můžete si každý nehet nalakovat jinou barvičkou. V kurzu nadále zůstává i oblíbený styl ombré. Délka nehtů se nosí kratší, ale máte-li ráda dlouhé drápky, pak ani to nevadí.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Nehty