Menu
Úvod  › 

Jak zlepšit vzhled vozu, doslova za pár korun?

Také váš vůz nevypadá tak, jako v době, kdy jste si ho kupovali? Jeho vzhled můžete celkem jednoduše a celkem výrazně zlepšit. A to bez nutnosti vysokých finančních nákladů. Začněme interiérem. Pokud podlahy nesou výrazné známky používání, doporučujeme levné gumové autokoberce.

Ty nejenom dodají vozu lepší vzhled, ale nadchnou také několika velmi pozitivními vlastnostmi. Mezi ty se řadí:

  • Kompatibilita s vaším vozem
  • Vysoké odolnost a dlouhá životnost
  • Snadná údržba a samotné čištění

Tyto druhy koberců dnes můžete umístit nejenom na podlahu u řidiče a spolujezdce, ale hodí se také pro umístění na podlahu u zadních sedadel. Pokud vozíte třeba děti, je to jasná volba.

Hitem bývají také potahy

Když bychom v interiéru ještě zůstali, musíme říci, že dlouhodobé užívání vozů se negativně podepíše i na stavu samotného čalounění na sedačkách. I to můžete vylepšit, třeba vhodnými potahy. Jak jsme výše zmínili, nabízíme koberce do auta za nejnižší možné ceny. A u potahů tomu nebude jinak. I ty lze zakoupit více než levně. Díky tomu zlepšíte celkový vzhled vašeho interiéru. Máte nakoupeno a vše je na svém místě? Potom si vezmete také čistící ubrousky a snažte se odstranit veškeré nečistoty z palubní desky, nebo středového panelu. Uvidíte, že i tím automobil rozzáříte.

Zaměřte se také na exteriér

Když mluvíme o čištění interiéru, neměli bychom zapomínat ani na celkovém vyčištění exteriéru. Zde pomohou nejenom základní autošampony, které odstraní nečistoty. Správnou volbou jsou i leštěnky, které mají na vzhled vašeho auta doslova zázračný vliv. A pokud se váš vůz nemůže pyšnit dnes tolik propagovanými litými koly, nezoufejte. Vyberte si poklice, které je dokážou hravě zastoupit. I v tomto směru vůz vylepšíte, a to především s ohledem na jeho vzhled. Poté už se není třeba obávat vyrazit kamkoliv do města.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články