Menu
Úvod  › 

Ženská tajemství, která se muži nikdy nedozví

Je úplně jedno, do jaké míry jste si blízcí a jak moc si důvěřujete. Mějte klidně nejdokonalejší vztah na světě, ale následující věci vám žádná žena nikdy neřekne.

Pokud jste svůj dosavadní život nestrávili na Marsu, nebo v komatózním stavu, musí vám být jasné, že vám vaše drahá polovička rozhodně neříká všechno. Nemá to co dělat s kvalitou vašeho vztahu, nebo s upřímností, ale spíše s pudem sebezáchovy. Následující věci se od své drahé polovičky nikdy nedozvíte:

1. Všechno je mnohem dražší.

Pro klid vaší duše vám to raději neříkáme, ale pokud byste chtěli znát skutečnou cenu toho, co si kupujeme, připočtěte si k ceně, kterou jsme vám sdělily průměrně dvacet procent navíc. A máme pro vás ještě jedno překvapení: sedmdesátiprocentní slevy skutečně nejsou pokaždé, když vstoupíme do obchodu s oblečením.

2. Někdy při sexu předstíráme.

Můžete být nejlepším milencem na světě, ale stoprocentně nastane situace, kdy váš výkon nebude nic extra, nebo bude vaše drahá polovička zrovna příliš unavená, zkrátka brány extáze zůstanou uzavřeny. A také si můžete být jisti, že se to nedozvíte, protože váš ženský protějšek bude naprosto dokonale předstírat. Ostatně v tom máme praxi.

3. Nejsme si jisté, jestli si vás chceme vzít.

Samozřejmě, že se většina z nás chce vdávat a čekáme na prince na bílém koni. A samozřejmě jsme si jisté, že jste to vy. Vlastně téměř jisté. Jakmile dojde k okamžiku O a vy požádáte o ruku, dosavadní jistota o kousek couvne a minimálně v koutku mysli s objeví pochybnost, jestli jde o skutečně rozumný krok. Ale neřekly bychom vám to, ani kdybyste nás napínali na skřipec.

4. Chceme vedle sebe chlapa.

Jsme moderní, nezávislé, emancipované, ale to nic nemění na tom, že vedle sebe chceme mít chlapa, který nám poskytne široké rameno a nakope zadek všem vetřelcům. Jsme přirozeně rády, když umíte vařit a sneseme i skládání básní, ale když neodpustíme vám, když my musíme podpírat vás.

5. Náš bývalý nebyl v posteli tak špatný.

Nikdy bychom vám to nahlas nepřiznaly, ale buďte ujištěny, že všechny naše kamarádky moc dobře ví, že náš bývalý nebyl v sexu zdaleka tak špatný. Vlastně byl docela dobrý.

6. Děsíme se toho, že budeme jako naše matky.

Opravdu svou matku milujeme, ale zároveň se děsíme, že budeme opakovat stejné chyby jako ona a staneme se její věrnou kopií. Proto jsme tak nepříčetné, když nám předhodíte, že se chováme jako vlastní matka.

7. Dělá nám dobře, když žárlíte.

Může vám to připadat poněkud dětinské (a proto vám to také nikdy neřekneme), ale dělá nám dobře, kdy na nás žárlíte. A občas se také chováme tak, abyste k tomu měli důvod. Řeč samozřejmě není o chorobné žárlivosti ale o občasném žárlení, které nám dokáže váš zájem.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 1/5 (1 hlas)

Související články